Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekek mellett intim pillana...

Gyerekek mellett intim pillanatok?

Figyelt kérdés
Lehet rossz csoportban írok, de úgy gondolom itt sok a kisgyerekes. Szóval olyan problémák foglalkoztatnak mostanában hogy ti akiknek egy vagy több gyermekük van hogy oldjátok vagy oldottátok meg az intim együttlétet a férjetekkel? Arra gondolok pontosabban, hogy van egy 3 és egy most 1 éves gyermekem. A 3 éves lányt már sikerült külön szobába szoktatni, de sajnos gyakran felbukkan nálunk este, éjszaka. Ezt nem tudom kiszamítani. A kicsi még velünk egy szobában alszik, de hiába kicsi, ő is csak egyre nagyobb lesz. És az a baj, hogy valahogy feszélyezve érzem magam ha "arra" kerül sor, mert mindig azon kattogok, mikor jelenik meg a nagyobb gyerkőc, és nem veszem észre esetleg. Így nem tudok kikapcsolódni, 100% férjemre figyelni, persze vele nem éreztetem. Persze a kicsi is megy majd másik szobába, csak az a helyzet hogy jelenleg a 2 gyerkőc 1 szobában lesz majd és így hogy a nagy nemrég szokta meg a helyét meg nem raktuk be hozzá a kicsit is. De nem is a kicsivel van a gondom még ilyen téren, hanem a nagyobb gyermekkel.

2021. ápr. 21. 22:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De miért nem kulcsoljátok be az ajtót?
2021. ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Lehet nevetséges, de nincs 😀

Igaz eszembe nem jutott még hogy csinaltassunk, de ilyen regi fajta panel ajtóink vannak, sose volt bennük kulcs. Valahol biztos megvan de mivel sose volt használva így nem tudok róla hogy van e és hogy hol 😊 de igen, biztos kihasznaltam volna már ha lenne 😊

2021. ápr. 23. 07:25
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor torlaszold el az ajtót. Ha nem tud bemenni, akkor biztos fog kopogni. És akkor kinyitod. Ennyi.
2021. ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
600 forint egy panel ajtóba való zár és még én nőként is simán átszerelem. Legyetek felnőttek ;)
2021. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!