Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Migrén mellett a gyerekkel...

Migrén mellett a gyerekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Kb heti szinten van migrénes fejfájásom,amin semmi sem segít, ilyenkor fáj a fejem, hányok, rossz a közérzetem, fülem is van hogy zúg, felkelni is alig bírok.

Van egy 2 éves lányom. Ilyenkor gyötrelem a nap, alig bírok neki enni adni, pelenkázni, stb.

A férjem nem tud állandóan ilyenkor szabira jönni.

Nektek volt ilyen? Hogy lehet túlélni vele egy napot?


2021. febr. 1. 08:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Összeszorított foggal. Még mindig jobb hogy már kettő, gondolom neked is akkor volt nehezebb amikor kisebb volt.
2021. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
A kényszer nagy úr.
2021. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem, akkor jobb volt, mert elfeküdt fél napot.

De most nem. Most ha fekszek akkor húz, rángat, ide menjek oda menjek, nem lehet csak úgy ledőlni vele mert nem akar feküdni, azt még nem lehet, hogy egész nap maga járkáljon a házban, kénytelen vagyok menni utána.

2021. febr. 1. 08:26
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Vizsgáltasd ki magad nem-e vérszegény vagy. Nekem is voltak ilyen tüneteim, a +vas, folsav, b12 vitamin segített. Se fejfájás, se fülzúgás, se fáradékonyság, se rossz közérzet.


Egy vizsgálatot megér.

2021. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Orvos mit mond? Erős fájdalomcsillapito nem hat rá?
2021. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is kamaszkorom óta migrénjeim vannak. Kivizsgáltaztam mar magam, évekig orvoshoz jartam, senki nem talált semmit.


21 hós a fiam, hiperaktív. Vagyis pörgősebb az átlagnál.

Összeszorítom a fogaimat, azt nem rinyálok. Nem tudok mást csinálni. A gyogyszer csak csillapítja, el nem mulasztja. Segítségem nincs, reggeltől estig ketten vagyunk. És ez heti kb 2x.

2021. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Keresnék egy olyan "bébiszittert", aki így váratlanul is ugrasztható. Pl. egy nyugdíjas nénit.
2021. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképpen el kellene menned nerurológushoz, vagy egy fejfájás-ambulanciára. Nagyon sok jó gyógyszer van, akár rohamoldásra, ha pedig nagyon gyakran van, akkor megelőzésre is lehet szedni. Ezek másfajta gyógyszerek, mint a mezei fájdalomcsillapítók, ha az első tünetnél beveszed, jó eséllyel megelőzheted a hányást és az egész napos fájdalmat. A migrén egy olyan betegség, ami jelentősen rontja az életminőséget, dolgozni se fogsz tudni így (sajnos tapasztalat).
2021. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Kb 10 éve van migrénem, régen jártam vele orvoshoz , de különösebben sosem lett semmi csak küldözgettek ide oda. De lehet elmegyek újra majd.

Amúgy dolgoztam vele mindig is, sokszor volt hogy úgy hogy rosszul voltam vagy néha hazamentem.

2021. febr. 1. 08:44
 10/31 anonim ***** válasza:
44%
Meg kell értetni vele, hogy ilyenkor nem tudod körbeugrálni, adj neki könyvet,zsírkrétát, bármit amivel le lehet foglalni magad mellett. Tudom, miről beszélek, mert egyedül vagyok egészen délután 4ig a két és fél éves gyerekemmel, veszélyeztetett terhesen. Nem kelhetek fel, nem ülhetek mellé a földre, nem vihetem sétálni,játszótérre, nem emelhetem fel. Az ágyamban játsszunk, már mindent kipróbáltam. Szép lassan megértette, elfogadta
2021. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!