Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves korban normális,...

2.5 éves korban normális, hogy ennyire elutasító velem?

Figyelt kérdés

Ha csak ketten vagyunk itthon, akkor minden rendben. Játszunk, sétálunk, olvasunk. A dackorszak se vészes eddig.


Akkor van probléma, ha anyukám itt van (kb. heti 2 alkalommal 2-3 órát) és amikor az apjával játszik. Egyszerűen nem akarja, hogy én is ott legyek, ahol ők. Mindig kiküld a szobából vagy ma is beküldött az udvarról, mert ők a férjemmel kint motoroztak.

Ez nekem nagyon rosszul esik.


Ha megüti magát vagy fáj valami, akkor csak én kellek neki, hogy megvígasztaljam. Esti mesét is csak én olvashatok, délben elaludni is csak velem akar.

Ezért nem is értem, hogy máskor miért ilyen.


Nálatok volt hasonló? Elmúlik ez? Én rontottam el valamit?


Köszönöm a válaszokat!


2021. máj. 22. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Sose értettem, hogy felnőtt embernek ez hogyan eshet rosszul. Ő csak egy kisgyerek nem tudja még diplomatikusan kifejezni az érzelmeit. Egyszerűen csak éppen mással akar játszani, hiszen egyébként mindig veled van. Biztosan te is tudsz valami mást csinálni, amikor végre valaki más játszik vele.
2021. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem rontottál el. 2 év 3 hónapos kislány,szinte ugyanez. Én már nem foglalkozom vele,majd kinövi. Van, amikor meg csak én kellek. :) Az a mi időnk. Nagymamánál megőrül konkrétan. Ha haza kell menni olyan ordítást vág,mintha legalább ütnénk és utálna otthon lenni. 🤣😀
2021. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
A fiam is ugyan ezt csinálja, de mondjuk nem a 2 éves mondja meg hova menjek,vagy hova álljak,üljek.
2021. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, én se megyek mindig arra, amerre ő küld.


Kicsit megnyugodtam.


1es: Szerintem normális, hogy rosszul esik. Persze nem neheztelek rá emiatt.

2021. máj. 22. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Te vagy minsig vele. Anyukád párod kevesebbet. Teljesen normális életkori sajátosság.
2021. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!