Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hároméves kisfiúnak babakonyha...

Hároméves kisfiúnak babakonyha jó ötlet? Nem lányos ajándék?

Figyelt kérdés
Saját gyerekem kinőtte, odaadnám unokaöcsémnek, aki három éves, de nem tudom, mit szólnának a szülei, sógornőmmel nem vagyunk túl jóban, mindenen problémázik. Félek, hogy megsértődne, hogy túl "lányos" ajándék. Kék színű egyébként, sok edénnyel, amik sárgák és zöldek, néhány lila. Elemes, a tűzhelyrésze világít és hangokat ad ki, tekergethető gombjai vannak, szerintem jópofa. Szívesen játszana vele szerintetek egy kisfiú?

2021. jún. 24. 07:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Hogyne... Cska a felnőttek hülyesége kategorizálni ezeket...
2021. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg elotte,csak ugy ne allits be vele. Amugy az en kisfiam imadja,jatszik vele.
2021. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne lányos????

Hiszen a chefek nagyrészt férfiak.

2021. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg .
2021. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
99%

Az én fiam nagyon szereti.


És megmondom őszintén utálom ezeket a sztereotípiákat. A lányok a konyhába, a fiúk barkácsolni! Ehh. Az én fiam el fogja tudni magát látni az életben, nem fog kelleni hozzá anyuci, lánytesó, barátnő egyéb szolga.


Persze kérdezd meg, hátha egy gyökér és azt mondja, hogy ez lányos játék, de szerintem jó ajándék nagyon!

2021. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a fozesnek (!!!) nemi szerepeket adni, ha szeretne vele jatszani, nyugodtan adjatok oda.
2021. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs olyan, hogy lányos és fiús játék. A fiam unokatestvére (lány) pl csak autókkal játszik, Őt az köti le. A fiam is megnézhet egy babát, ha éppen azzal esik jól neki játszani, nem fogom elvenni tőle, csak azért, mert 'lányos'.
2021. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 1 évesen ezerrel játszik a 10 éves húgom konyhájával. Iszonyatosan főz és közben babanyelven magyaráz. Mondjuk ő mindig kint van velünk a konyhában, amikor az édesapjával főzünk és beszélgetünk. :)


Én gyerekkoromban a távirányítós autókért voltam oda. Szerintem volt vagy 20 db xD a babákat max ugratónak használtam.

2021. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak volt konyhája, babája is, sosem értettem egyet ezekkel a skatulyákkal. A lányomnak is volt autója. Mi baja lenne tőle?
2021. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányom van.


De 3 barátnőmnek is van fia, egyiknek 3 is és mindegyiküknek van otthon babakonyha és mindannyian játszanak is vele.


De ha a sogornod nem túl nyitott, kérdezd meg...

2021. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!