Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hároméves kisfiúnak babakonyha...

Hároméves kisfiúnak babakonyha jó ötlet? Nem lányos ajándék?

Figyelt kérdés
Saját gyerekem kinőtte, odaadnám unokaöcsémnek, aki három éves, de nem tudom, mit szólnának a szülei, sógornőmmel nem vagyunk túl jóban, mindenen problémázik. Félek, hogy megsértődne, hogy túl "lányos" ajándék. Kék színű egyébként, sok edénnyel, amik sárgák és zöldek, néhány lila. Elemes, a tűzhelyrésze világít és hangokat ad ki, tekergethető gombjai vannak, szerintem jópofa. Szívesen játszana vele szerintetek egy kisfiú?

2021. jún. 24. 07:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tipikus uniszex játék, sok kisfiúnak is van es szeretik, meg fius lányos színekben is árulják. En örülnék neki, ha kapnánk. De kérdezd meg előbb az anyukát, mert azert eleg nagy, lehet el se fer náluk vagy ilyesmi.
2021. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Oviban, suliban is dolgoztam. Alapvetően uniszex szinte minden játék, az ovisok számára. Bár kivétel erősíti a szabályt. Tehát jobb megtudakolni a kisgyermekről, hogy szereti-e az adott játékot, vagy nem, fiúsnak érzi-e, vagy lányosnak. Hozzáteszem, az, hogy "fiús játék, lányos játék", először inkább csak 3 és fél / 4 évesen jelenik meg a kis buksijukban, és még olyankor is csak sztereotipikusan, és nem veszik komolyan.


Ha egy ovis fiúnak tetszik egy babaház, akkor ráveti magát. Ha egy ovis kislány imádja a labdát, akár beront a fiúkhoz focizni. De 4-6 évesen előfordul, egy ovis fiú fennhangon kikéri magának, hogy neki ez, vagy az nem kell, mert az "olyan lááányos!", vagy egy kislány, hogy az "óólyaaan fijjúúúús!". Szóval a konkrét gyermekről mindeneesetre tudakold meg -általános esetben szülőjétől-, hogy mit szólna ahhoz az ajándékhoz.

2021. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én lányként az időm 99%-ban pl kisautókkal játszottam :D, mert sokkal jobb volt, mint babázni. Az első babámat 6? éves koromban kaptam kb.
2021. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
96%
Meg kell kérdezni a szülőket. 2 éves kisfiamnak vettünk egyet, jól eljátszott vele. Lassan 3 éves és nem rég vette elő és szórakozik vele újra. Főz rajta és hozza hogy nyam nyam :) egy percig se gondoltam hogy lányos és nem lesz jó ha ilyennel játszik.
2021. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!