Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekkel hogy jártok boltba?

Kisgyerekkel hogy jártok boltba?

Figyelt kérdés

15 hónapos a kisfiam, nincs segítségem. Már most hisztizik a boltban, ha meglát valami neki tetszőt. Ez nem csak játék, hanem pl üdítős doboz, üveg stb. Ilyenkor sír, hisztizik, néha sikít is, hogy az neki kell. Próbáltam, hogy viszünk játékot vagy a kezébe adok valamit, de nem vált be. Egy kicsit elvan ugyan, de utána elkezdi ledobálni.

Hogy oldjátok meg a vásárlást kisgyerekkel? Utálom, hogy mindenki minket néz. Még nem érti, hogy csak egy valamit választhat. Játékboltba már egyáltalán nem megyünk, mert mindenre mutogat és sír, hogy kell. Egyik nap kapott egy dömpert, meg egy szirénázó autót. Az autó nála maradt, hogy játsszon vele. Bementünk a Pepcoba, erre ott meglátott valami kisautót és üvöltött.



2021. jún. 30. 08:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
72%
30 a többi leírásomat is elolvastad, vagy megragadtál az első mondatoknál? Lejjebb írtam, mi a megoldás. Nem baj, ha elcsábul, de az a lényeg, hogy tartsd be amit megígérsz.
2021. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
31, van saját megoldásom (16-os). Ha egy autistával is működik, olyan szar nem lehet.
2021. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
71%
Ha beviszed a pepco-ba akkor tuti ordítani fog. Én terhelem az apát a vásárlással, vagy vigyázzon rá otthon és te vásárolsz.
2021. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
41%

Van már egy 3,5 éves lányunk, akivel még játékboltba is lehet menni.


A következetes nevelésen múlik.

2021. júl. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én mindig adok neki feladatot a boltban is. Pl. állunk zöldségeknel, keresse meg a paradicsomot. Aztán segítsen zacskóba tenni. Működik.
2021. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!