Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet emiatt "agresszív"?

Lehet emiatt "agresszív"?

Figyelt kérdés
Fiam augusztusban lesz 2 éves. Mostanában néha elkezd minden ok nélkül csapkodni minket. Nem idegből csinálja úgy látom. Hiába mondjuk neki hogy fáj, nem szabad, lefogjuk a kezét, nem érdekeli. Mostanában a meleg miatt kevesebbet vagyunk kint és bent úgy érzem nem tudom úgy lefoglalni. Lehet hogy unatkozik, nincs eléggé levezetve az energiája és emiatt csapkod?
2021. júl. 10. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Dackorszaknek hívják, annak ellenére, hogy minden életkorban van dac, a te életkorodban is, és nyugodtan sorolj oda engem is hálából, csak mert segítek neked. Érik az én-tudata a gyermekednek, ezért a dackorszak. Megfelelő nevelési elvek sokszor ki lettek itt fejtve, megtalálod azon válaszok alatt, melyekbe bele szoktak kötni az irigy laikusok.


Szíves figyelmedbe ajánlom a keresőt, megköszönöm, ha használod e funkciót. Hetente 5-6 kérdés van erről, szakmailag kifejtve. Ott a szakkönyv, forgasd, ha már a szakembereketbe bele szoktál kötni ezen az oldalon. Önigazolással persze nem lehet szakköynvet értelmezni, sebaj. Aláírás: WWak CCina ügynök, a laposföldhívő.

2021. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én hogy dackorszak, de ez nem hiszti, nem idegesség, nem húzza fel magát. Csak úgy csapkod. Pl mikor mesét olvasok neki. Fogja és elkezd teljes nyugalommal csapkodni. Mintha ez egy tök természetes dolog lenne.
2021. júl. 10. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Látszik, hogy érted, kedves kérdező. Ezért írtad ki a kérdést. És ha jön egy szakember válaszolnil, hogy SEGÍTSEN NEKED INGYEN, akkor meg beszólsz neki. Ismerünk már. Tudom, nem te vagy itt az egyetlen ilyen. Evvel a legkönnyebb takarózni. Más is önigazolásból ír ki kérdést, mitn te. Ha nem kedvedre való a szakmai válasz, akkor leszólod. Nem most, hanem máskor. Felisemrhető vagy.


Ezért mellőzik itt a szakemberek válaszait, ki-ki milyen rég óta. Ha érted, akkor ne írj ki kérdést.


Mondom, kereső funkció, hetente többször van ilyen kérdés, és amely válaszokba belekötöttek, azok között lesz szakmai válasz. Aki meg azt írja, hogy 2+2=5, fel van pontozva. Olykora jó válasz is fel van pontozva, hogy ne legyen feltűnő az egész. Más kérdés, hogy ez a fajta pontozási módszer nem az én stílusom. Én segíteni vagyok itt, és nem kontér módon, mint a többség. Amihez ne mértek, abba nem szólok bele, vagy legfeljeebb jelzem ,hoyg csak sejtésem van. Az ilyen kérdésekre viszont tudom a választ, de ha ismét megírom, akkor belekötnek egyesek. Miközben ott a gyakorikerdesek kereső funkciója, akkor minek válaszoljak megint egy ilyen kérdésre, sokszádajára is?

2021. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
#3 Neked amúgy mi bajod?! Elgurult a gyógyszer?
2021. júl. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!