Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha gyermeketek saját magával...

Ha gyermeketek saját magával nincs kibékülve és emiatt kötözködik, nyűgős esetleg agresszív hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Például ha nagyon fáradt,de mégsem akar lefeküdni.

ÉN magam próbálom szép szóval párszor,aztán határozottan ha nem akar felöltözni felöltöztetem,ha nem akar velem jönni magammal viszem.


2011. febr. 10. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány éves.

Én egyébként a 2 évest és a 4 évest is ott hagyom, ha nem akar felöltözni, felöltözik magától, legfeljebb besegítek. Ha nem akar velem jönni, ott hagyom és egyedül veszi kabátját, sapkáját, ha elkészül időben, akkor jöhet, különben marad, de általában kapják magukat.

A fekvésen, alváson,, fürdésen nem idegesítem magam,törlésre kerül, nincs fürdés, alvás-de akkor később sem.

2011. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!