Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves anyukák mit tennétek...

Kedves anyukák mit tennétek ha tudomásotok lenne rola, hogy az anya éjszakára magára hagyja a 7 éves és 11 éves gyerekeit ?

Figyelt kérdés
Lehet valamit tenni ezügyben ? Nem célom az anyukával “kib.szni” de valahogy mégsem helyes amit csinál, és addig kellene cselekedni amíg baj nem lesz. Eleven, kimondottan rossz gyerekek.
2021. júl. 13. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:
59 Nem ennyiből, valamint 3an élnek itt.
2021. júl. 13. 15:34
 62/81 anonim ***** válasza:
83%
56 azt nem fogja tenni. Nem segíteni akar, csak bajt keverni, és beleütni más dolgába az orrát, magát jótét léleknek feltüntetve. Meglep, hogy a kérdező a 30-as éveiben jár. Azt hittem egy pletykás vénasszonnyal van dolgunk...
2021. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
89%

Én komolyan nem értem mi köze ehez idegeneknek, és mi a tökömért kell bele mászni más emberek életébe?

Senki sem mondta hogy zavard el a gyerekeket

De nem jogosít fel se téged se mást hogy bele szólj másnak az életébe

De ha ennyire nem hagyja nyugodni a helyzet a lelkedet akkor miért nem állítod meg az anyukát és beszélgetsz akkor el vele?

Miért kérsz vadidegen emberektől segítséget, főleg, hogy látod nem veled értenek egyet az emberek....

De ha ennyire hajthatatlan vagy, akkor csak ismételni tudom magam, miért nem mész át az anyukához és beszélsz vele??

Úgy sem érdekel és fogadod meg azt amit itt írnak neked, mert láthatóan teljesen bele akarsz mászni ebbe a helyzetbe. De oke akkor legyen igazad! Menj át az anyukához és biztos választ kapsz minden kérdésedre!!

2021. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
91%
Nem értek vele egyet,hogy ezt csinálja, de nem az én dolgom. Így mit csinálnék? Semmit.
2021. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Engedd el... felesleges itt mindenkinek egyesével válaszolgatnod, meg bizonygatnod, nincs igazad, ez egyöntetüen kiderült...


Ez most nem jött össze, hogy "cinkosokat" találj egy olyan ügyben, amihez a szülőkön kívül az ég világon senkinek semmi köze...


Barátkozz meg a gondolattal, "vesztettél", felesleges köröket futsz itt mar kommentek, sőt a kérdés kiírasa óta.


Hagyd élni őket, ennyi...

2021. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg nyugodtan. Aztán az esetleg több műszakban dolgozó anyukára csődítsd rá a gyámhatóságot. Igaz már nem lesznek éjjwl egyefül. Az anyjukkal eggyütt tudnak majd éhen halni

Ez sokkal jobb.

Meg a nevelőszülők is jól hangzzanak. Az kell 2 eleven gyeteknek.

Biztosan vannak rendes türelmes emberek is köztük akik nem csak a havi juttatás miatt fogadják a gyerekeket 😉

Ha mázlijuk van talán jófej családhoz kerülnek. Ha nem legalább nem lesznek egyedül éjjel. Amiből ugye nem volt eddig gond1, dehát....

2021. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
95%

Senkit nem vonnék be...



Megkérdeznèm az anyukát, hogy valóban igaz-e

És tudok-e segíteni ezeken a napokon? Vagy van, aki vigyáz rájuk.


Ennyi..


Én spec a szomszédba a bébiőret vinném át, akkor hallja, ha van valami a gyerekeknél.


Engem hagytak egyedül a A 4-5 èves tesómmal 7-8 évesen.


90-es évek, de otthon annyi változott, hogy lett telefon és mobil is.. a mi időnkben nem volt.

Azután nem maradtunk, miután betörtek 2-szer (úgy, hogy apu is otthon volt.ez a 90-es években is megtörtént)

2021. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, értem a dilemmádat, én bántalmazó kapcsolatot "nézek végig" kívülállóként. Nagyon nehéz eltalálni, hol végződik a magánügy és hol kezdődik a társadalmi felelősségvállalás.

Próbálj közelebb kerülni az anyukához. Próbáld megtudni, szüksége lenne-e segítségre.

2021. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
82%

És te hiszel a kiskamasz, 11 éves gyereknek hogy egyedül vannak este? Simán lehet, hogy kihasználta a naivitásodat és menőzött, hogy igen, egyedül vannak, nagyfiúk már.


Csak mondom, ez a forgatókönyv is lehet.

2021. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
76%

Gyerekfüggő. Engem 7 évesen a 10 éves nővéremmel egyedül hagytak,volt,hogy egész napra. Dolgoztak pluszmunkát,kellett a pénz. Mellé anya nővér,sokat éjszakázott és ugyan apám otthon volt,matt részeg volt állandóan..biztosabb volt,ha egyedül voltunk. Jó esetben az anyuka tudja,lehet-e bízni a gyerekeiben. Mi tudtuk a szabályokat, betartottuk,nem lett bajunk.

32/n

2021. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!