Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sem én sem az apjáék nem...

Sem én sem az apjáék nem bírunk már vele, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, az egyik kislányunk nagyon kicsi kora óta kezelhetetlen. Nem tudok rá más szót mondani. Egész kicsinek nagyon sírós baba volt orvosról orvosra jártunk vele,de nem találtak semmit. Az első szava a nem volt és azóta is az esetek nagyon nagy részében ezt használja. Most lassan 5 évesen szerintem túl vagyunk már minden vizsgálaton, orvoson. Járunk vele szakemberhez, tornára mindenhova ahová küldenek. Az apukájával rengeteget vitatkoztunk, többnyire rajta.

2 éve külön mentünk. Sokat vannak náluk (van egy párja) is a gyerekek, most 1 hete a lányom náluk van mert már nem bírtam tovább. Nemrég hívott az exem párja, hogy ő ezt nem bírja. Megértem. Kertünk újabb időpontot. Gyógyszer, ilyen kicsi gyereknek? Az egyik nagymama azt mondja ő már bentlakásos oviba küldte volna. Nagyon fáradt vagyok.



2021. aug. 8. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Addig járj a pszichológus nyakára, amíg beutalót kaptok a Vadaskert Alapítványhoz. Ott egy két hetes bentlakásos megfigyelés alatt tudják diagnosztizálni, hogy mi a gond.
2021. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
A 2-es/8-as ostoba alak, aki csak hülyeségeket tud írni.
2021. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
8, nem használ, ugyanúgy folytatja.
2021. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Voltunk. Őszintén én többet vártam. Semmi újat nem tudtak mondani.
2021. aug. 8. 18:56
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem ártana intézetbe vinni. Ez így nem mehet tovább, a te egészséged is rámegy. A többi gyerekedet nézd, mert őket is bántja.

Ha nyugodt pillanatában elkapod egy könnyed beszélgetésre, hogy miért csinálja ezt, akkor mit mond?


Ha hisztizik vagy rosszul viselkedik, akkor mi a következménye?

A büntetéseket (büntiszék, hidegvíz, amiket leírtál) meddig alkalmaztad? Mennyi idő után jöttél rá, hogy nem hatnak?

2021. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Bármiféle empátiát képes mutatniások felé? Én vinném több pszichológushoz is.
2021. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp vinném másik pszichológushoz . Nem tudnám feldolgozni a helyzetet ,vagy bevágni egy intézetbe. Kitartás
2021. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
ADHD, autizmus spektrumzavar, esetleg szenzoros is a gyerek. Vigasztaljon, hogy 10 éves kora körül látványosan javulni kezd. Addig csak túlélni lehet. Esetleg ha partner az orvos, a Ritalin csodákat tesz.
2021. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
Az az autizmus, főleg a jellegétől függően nem javul csak úgy varázsütésre 10 éves kortól, sőt a kezeletlen probléma romolhat. De nekem is ez ugrott be. Autizmus Alapítványnál érdemes diagnózist nézetni, vagy vadaskert.
2021. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2022. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!