Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már, hogy a gyereke...

Előfordult már, hogy a gyereketek látott titeket tampont vagy betétet cserélni?

Figyelt kérdés

Pl. rátok nyitott, vagy csak simán nyitva maradt az ajtó, vagy fürdésnél, stb.

Észrevette? Hogyan reagáltátok le? Hány éves volt?



2021. aug. 12. 12:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Végtelen sokszor (betét). Éppen ezért nem kell lereagálni és ő se reagál furcsán. Teljesen természetes neki. Tudja, hogy anya havonta vérzik, ha nagylány lesz, ő is fog. Kész passz.

Nem undorodik.

Nem bámulja kikerekedett szemekkel.

Nem mutogatom szétvetett lábakkal, de nem is takargatom teátrálisan, ha benyit, bejön.

5 éves. Van egy kisebb testvére, azért nem tudok bezárkózni.

2021. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nálunk ez intim kategória. Becsukom az ajtót.
2021. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem. Nálam ez az a pont, ami már abszolút az intim szférámba tartozik, és semmilyen életkorú gyerek előtt nem intézném. Azért nem mondom 100 százalék biztosra, hogy soha nem fordult elő, mert már nagyobbak, és nem emlékszem a pici koruk minden pillanatára, de alapvetően igyekeztem az ilyet mindig zárt ajtók mögött intézni.

Megindokolnom hadd ne kelljen. Nálam nem fér bele, pont.

2021. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%

Miért kell ezt a kerdést havonta feltenni ugyan úgy?!

Erre izgulsz?!

2021. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Persze. 5.5 éves a lányom, már az ő szintjén el is magyaráztam neki, hogy mi az, és miért kell.

De a véres betétet eldugom előle, azt nem látja meg. De tudja, hogy minden hónapban kell használnom.


Mivel extra erős a vérzésem, azt is többször látta már, hogy nem érek el az 5m-re található wc-re, és csupa vér lesz minden... Pedig éjszakai betétet használok nappal is.. (ilyen 26 éve).


Ez ilyen. Voltam már úgy vele strandon is, hogy nem tudtam belemenni a medencébe. (más vigyázott rá a vízben).

2021. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Volt ilyen kérdés? Én biztos nem tettem fel...
2021. aug. 12. 12:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Többször is.

3 éves.


Reakció:


“Anya,miaaaaz?”

“A felnőtt nőknek minden hónapban néhány napot kell ilyet használni”

Ha nagyobb leszel, majd neked is kell, akkor elmondom hogy kell.”


“Jó”

2021. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

A 7 évesem kislányom, nemrég. Elmagyaráztam neki hogy mi az,mire való az ő szintjén.Lassan ugyis aktuális lesz, ahogy a mai kislányok nőnek.

2021. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Fiam is lányom is mért lenne tabu ez az élethez tarozik, az iskolába a sok gyerek, meg vihog ha betétet lát az osztálytársánál mert anyuci szerint ez hu mucsoda tabu. Az én gyerekeimnek ez teljesen normális.
2021. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Direktbe nem mutogatom, de nem is takargatom magam, ha meglátja. Ugyan még pici a lányom, totyogós, nem is érti, miről van szó. Később is ugyanez lesz szerintem a helyzet. Ha meglátja, mit csinálok, hát istenem. Egy nap neki is kelleni fog.
2021. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!