Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már, hogy a gyereke...

Előfordult már, hogy a gyereketek látott titeket tampont vagy betétet cserélni?

Figyelt kérdés

Pl. rátok nyitott, vagy csak simán nyitva maradt az ajtó, vagy fürdésnél, stb.

Észrevette? Hogyan reagáltátok le? Hány éves volt?



2021. aug. 12. 12:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy ez is az élethez tartozik, de vannak dolgok, amiket egyszerűen nem mutogatunk, mert gusztustalan. A vértől tocsogó tamponomat éppúgy nem mutatom meg senkinek, mint ahogy azt sem, hogy milyen állagú a székletem. Sőt, azt sem nézegetik, ahogy a férjemmel házaséletet élünk, pedig az is az élethez tartozik.

Amíg kicsik voltak, nem tudtak a menstruációról, és nem hiszem, hogy ezzel bármi fontostól meg lettek volna fosztva. Most kiskamaszok, már tudják, a kislánnyal (9 éves) már többször részletesen megbeszéltük, hogy ha eljön az ideje, mit és hogyan használjon. Én is teljesen felvilágosultan kezdtem menstruálni annak idején, pedig az én anyukám sem lóbálta előttem a véres tampont.

2021. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Én bejártammikor anyu cserélte nem lett töle semmi bajom.
2021. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
A fiam még véletlenül sem engedi, hogy nélküle WC-re menjek, főleg mióta feléri a kilincset is. Számtalanszor látta. Én sem mutatom neki direkt módon, de nem is csinálok belőle ügyet, hogy bejön én meg betétet cserélek. Minél inkább ki akarnám amúgy küldeni, annál inkább nem menne ki. Kicsit sem foglalkozik a betét cserével amúgy, csak egy helyiségben akar velem lenni. Kérdezte már, hogy mi az, mondtam, hogy betét, anyának időnként kell. Nem is foglalkozott a témával tovább.
2021. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
A kakilás is az élethez tartozik, mégsem hívom be a 4 évesem, hogy nézze meg, az enyém milyen :P
2021. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

"Minél inkább ki akarnám amúgy küldeni, annál inkább nem menne ki."


Ez beteg. A konnektort is nyalogathatja, mert úgy se lehet neki nemet mondani?

2021. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem hívom be de ha bejön tőlem azt is nézheti, a kaki sem titok ő is tojik vagy leragasztod a szemét ha pelust cserélsz
2021. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem, 8 éves a nagyobb
2021. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
3 éves a nagyobb, 1 éves a kisebb lányom. Én bizony simán vécézni is társasággal járok már xD Engem nem zavar, ha bent vannak, amúgy a nagyobb lányomnál úgy láttam, neki könnyebb is volt a szobatisztaság (egyből wc-re mentünk, nem biliztünk), hogy látta, anya is oda intézi az ilyesmit. Szóval... Én ráadásul kelyhet használok, egy párszor végignézték már, ahogy kiveszem, kiöntöm, elmosom, visszateszem. Nem dugom az orruk alá, de nem is rejtegetem. Annál érdekesebb. Így csak eljátszanak mellettem, néha rápillantanak, de nem foglalkoztatja őket különösebben. Ha titkolóznék, az a nagyobbikból kiindulva sokkal rosszabb lenne, akkor kő kövön nem maradna, amíg meg nem vizsgálja közelebbről, azt meg azért őszintén szólva, annyira nem szeretném.
2021. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

#15 ez nagyon ostoba hasonlat. Az hogy bejön velem a WC-re a 2,5 éves fiam az nem veszélyezteti az életét. Dackorszakban van, én nem vívok vele mindenen, különben mást se csinálnék egész nap. Én el tudom engedni, hogy velem akar lenni még ekkor is. Kicsit sem tartok attól, hogy 6 évesen is velem akarna lenni a WC-n...

Nem szóltam meg senkit, akit mondjuk zavar a gyereke egy ilyen helyzetben. Tiszteletben tartom. Nem vagyunk egyformák.

2021. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mindig hagyom hogy ő húzza meg a madzagot.
2021. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!