Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már, hogy a gyereke...

Előfordult már, hogy a gyereketek látott titeket tampont vagy betétet cserélni?

Figyelt kérdés

Pl. rátok nyitott, vagy csak simán nyitva maradt az ajtó, vagy fürdésnél, stb.

Észrevette? Hogyan reagáltátok le? Hány éves volt?



2021. aug. 12. 12:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

Azt látták már a lanyaim (4 és 6 évesek) hogy reggel keszulodesnel tisztasági betétet teszek a bugyimba. Kérdezték mi az és miért kell. Mondtam betét és azért kell hogy ne legyen koszos a bugyim. Ennyi magyarázat elég volt.

De használt betetet/tampont nem cserelek előttük és úgy dobom ki hogy a kukaban se lássák viszont.

A tamponokat a betétekkel együtt egy dobozban a wc tartalyon tartom, szokták kérdezni mi az ami benne van. Mondtam arra majd vissza térünk ha nagyobbak lesztek.

Azért nem szeretném nekik még reszletezni mert eléggé kozlekeny gyerekek viszont nem érzik még kinek mit illik elmobdani. Nem akarok úgy járni mint múltkor boltban egy nő a kislányával... Sorban allasnal 5 év körüli kiscsaj hangosan kérdezi, a szalagon a tamponos dobozt látva: "Anyaaa, most is vérzik a puncid mint a múltkor?"

2021. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
69%

Olyan három éves koráig látta(ameddig wcre sem tudtam menni, kellett figyelnem rá), aztán felrakattam spirált, és már nem menstruálok.


Amikor "látta" is csak annyit látott, hogy odanyúlok, majd a kukába dobok valamit. Én nem tudom ti hogy cseréltek tampont, de nálam nem látszik több egy pisitörlésnél. Odanyúlok és kész.. A kezembe készítek egy zsepit, kirántom, beleesik a zsepibe(wcn ülök még mindig), összezárom a zsepit és mehet is a kukába.. nem mutatványozok véres tampont lóbálva. Felrakni is pont ennyi, ha kidobtam lehúzom a csomagolását az újnak, odanyúlok, felnyomom és megvan.. Nem látszik belőle semmi wcn ülve, diszkrét, gyors..


Nem tudja a gyerekem, hogy létezik menstruáció, mostanában készülök egybekötni felvilágosítással, 7 éves.,a tampont ismeri, azt tudja, hogy női holmi, jó, ha van nálunk.

2021. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!