Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek baj ha valaki a...

Szerintetek baj ha valaki a 2-3 éves gyereke mellől eljárkál ide oda?

Figyelt kérdés
Pl elmegy barátnőkkel egy estét wellnesselni vagy szombaton bemegy 8-12ig túlórázni stb tehát vannak családon kívüli programjai. A gyerek az apjával van addig. Az apja is jár amúgy néha el persze.
2021. aug. 14. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Őő már miért lenne rossz?


Én nemrég mentem el moziba egyedül amíg a férjem vigyázott az akkor 13 hónapos fiunkra. Tök jól elvoltak!


Tervezek is menni valamikor masszázsra, sőt decemberben babysitterre fogom hagyni az akkot 1,5 évest.


Ha valakinek ezzel gondja lenne feldughatja a véleményét, és kerülhet ezek után.

2021. aug. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz? Nem a helyi alkoholista Pista bácsira hagyja, hanem az apjára... De nagyszülő, rokon, bébiszitter esetén se látom be, mi lenne a baj ezzel.
2021. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baj, hanem egyenesen jó dolog.
2021. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Még nem volt 2 a fiam mikor már anyuméknál aludt 1-1 hétvégén. Szeret ott lenni, imádják őt, nekünk meg jól esik egy kis kikapcsolódásra. Van hogy nem is megyünk sehova, csak megnézünk otthon egy filmet pl.
2021. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem baj. Miért is lenne.

Én is mentem mikor a lányom ekkora volt. Mondjuk főleg túlóráztam 😅 Az apja ugyan olyan szülője mint én.

De még akkor sem gond ha addig a nagyiékkal van,(mázlista akinek van ilyen segítsége. Sokszor én is örülnék neki) vagy sitterrel van.

Nem kell folyamatosan a gyereken csüngeni.

2021. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Pfúj. Te csúnya rossz anya!

Hogy merészeled apukára hagyni a gyereket, neki nincsenek is jogai!

Pfúj! Te meg képes vagy kikapcsolódni?


Most komolyan? Örülj, hogy van rá lehetőséged, hogy kikapcsolj, feltöltődj. Nem vagyunk gépek.

Tudod: boldog anya, boldog gyerek.

2021. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
1.! Csak az utolsó mondatodat nem kellett volna.
2021. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne? Nem érdekel a véleménye azoknak akik szerint ez rossz, és igen. Feldughatják. Te is a tiéd.
2021. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekem 5 hetes volt a fiam, mikor a férjemmel elmentünk koncertre.

Mikor indultunk már bőven aludt, addig mama átjött. Tápszer elkeszitve a hűtőben volt.

3 honaposan már volt hogy nem aludt itthon.

Most 2 éves, talpra esett gyerek

2021. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted. Lehet más véleménye, csak engem nem érdekel, és nem kérdeztem, mert nem szokásom az önigazolás. És ha elkezdené nekem valaki mondani, hogy nem kellene elmenjek a gyerek nélkül, akkor azt a véleményét feldughatja (képletesen, mivel véleményt nem tud ugyebár feldugni) és nyugodtan kerülhet engem ezek után, mivel nem akarom negatív emberek károgását hallgatni, hogy mitől lennék én rossz anya.


Lehet tahó vagyok, felvállalom, de te meg a semmin veszekszel és az élő fába is belekötsz. Nem lennék a párod/barátod/gyereked.

2021. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!