Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más két éves is ilyen?

Más két éves is ilyen?

Figyelt kérdés
Az autóban 10perc után kiborul, visitani kezd, nem lehet megnyugtatni, lefoglalni. Nem tudom elvinni játszótérre, csak olyan áron, hogy odafelé feszeng a babakocsiban, ha meg haza szeretném hozni, akkor már visszatenni nem tudom, mert szintén megfeszul és sikítva ordít. Gyalog nem bírja meg az utat és tartok is attól, hogy kirántja a kezét. Ha a lakásban vagyunk és becsukjuk a hűtő, bejárati vagy bármilyen ajtót, akkor szintén hanyatt vágja magát és fél óra üvöltés. Tanítani pl testrészek nevére, nem tudom mert nincs hozzá türelme. Tényleg ilyen a dackorszak?

2021. aug. 22. 10:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
32%

16. ✌️✌️😂😂 Meg kell mondani... Hahahahhaahhhhahahahhahaahhahaa


Meg hogy mikor tanítjuk meg? Amikor érett rá. Nekem van ismerősöm akinek a gyereke másfél évesen kezdett el járni. Na ő nem fog neked 2 evesen kilométereket menni a játszótérre.. vagy több óra alatt megy el oda. Akkor már inkább beleteszi az anyuka a kocsiba és csókolom. Én nekem a gyerekem simán meg 2-3 éves koraig babakocsit ott mégis megtanult közlekedni pedig még 4 lesz csak most. Neked gondolom nincs kölyköd, mi..?

2021. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
37%
21 nekem van "kölyköm" (mondjuk felénk úgy mondják gyerek. Kölyke a kutyának van) és képzeld 2 évesen tud közlekedni.
2021. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
43%

21 # Neked van ,,kölyköd"?

Gratulálok a kedves anyukájának.


Nekem 1 évesen kezdett járni ,másfél évesen már rendesen közlekedett és nem órák alatt jutottunk el a nem annyira közeli helyekre. Végszükség esetére cipeltem a motort vagy a triciklit toltam de soha nem kellett használni így inkább otthon hagytam azokat is. Szóval szerintem máshova menj okoskodni.

Te meg simán lusta voltál sétálni a gyerekeddel és ezért raktad be a kocsiba. Erről ennyit

2021. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
12%

Felénk is úgy mondják gyerek, csak nem mindenkinek jár ki a tisztelet. Főleg annak nem aki maga sem adja. Egész konkrétan azért, mert te bezzeganyu és a kölyköd bezzeggyerek már szuperül sétál 2 évesen attól még átlaganyu átlaggyereke nem biztos.


Aztán az is lehet, hogy te egy lakótelepen vagy a tanyán élsz, ahol van hely meg tér sétálgatni meg elrohangalni, más meg a belvárosban ahol kézenfogva nem is lehet elférni egymás mellett a 30cmes járdán.


Ha esetleg belegondolnál, hogy van élet a te életedben túl és van olyan, aki esetleg más eszközökből gazdálkodik mint te, akkor nem álltál vna bele a kérdezőbe azzal a nagy modoroddal, amivel aztán tőlem kikerted, hogy ne kolykozzem le a gyereked.

Köszi, hogy benéztel.

2021. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
48%

24 te is az a fajta vagy aki csak találgat de, konkrétumok hiányában azt hiszed de magad vagy a tökéletes megmondó .

Megyek is innen,mert hányok

2021. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
19%
En is éppen erre gondoltam hogy hányok tőled. Sztem nagyon hasonlítunk.
2021. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
39%

Nem olvastam a válaszokat de lenne pár kerdesem

Ha egyedül vagy vele mi a program?

Panelba laktok?

Mennyit vagytok gyerekek közt?

Telefon volt már a kezében?

Mennyit ül tv, mese, videók előtt?

Mennyit foglalkozol vele?

Pl mese olvasás, zene hallgatás tancolással, gyurma, rajzolás, társas játék, ilyesmi?!

2021. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha ADHD-s lenne gond nélkül elsetalna, futna akár 2-3 km-t is
2021. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%
17-es,akkor megfogom és hazaviszem, ha nincs szabály, nincs tanulás, ha nem fogad szót, nincs játszótér. Be kell rakni a szobába, hisztizze ki magát. . A 16-osnak igaza van, nehogy már egy taknyos 2 éves dirigaljon az anyjának.. Sajna ez a baj, valami barom kitalálta a kötődő nevelés fogalmat, hogy a gyereknek mindent lehet mert különben pszichiátriai eset lesz, meg mi lesz a lelkével, na ezekből lesz a sok kis neveletlen köcsög..
2021. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Valami mentális zavar lesz a háttérben. Nem csak ASD-ből meg ADHD-ből áll a világ, van másik több tucat. De 2 évesen nem fognak foglalkozni vele, rafogják a hiszti korszakra. Majd ha 10 évesen összeveri a tanárát akkor majd talàn.
2021. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!