Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek elfogadott, ha a...

Szerintetek elfogadott, ha a kisgyereket apa viszi orvoshoz, vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyakrabban megy, mert nekem nincs jogsim, így én maradok a többi gyerekkel addig otthon.
2021. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is legyen vele gondjuk, mert még rájuk ereszti valaki a betegjogi képviselőt... mi az hogy először ki akarták küldeni? Tejóég. És ez Magyarország?
2021. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Egy ismerősöm járt úgy nem túl rég, hogy a nagyobb gyereknek két napos vizsgálatra kellett mennie a gyerekklinikára, és nem engedték, hogy az apa maradjon bent vele, hiába mondták, hogy az anya otthon van az újszülött tesóval. Így végül az egyik nagymama feküdt be a nagyobb lánnyal, mert "egy férfi jelenléte zavarná a nővéreket".

Nem is értem ezt... Az apa nem teljesértékű szülő?

2021. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, először is ez borzasztó és diszkrimináció.

Érdekelne melyik kórházról van szó, mi is műtétre készülünk az egyik gyerek kórházban, és az a terv apa megy.

2021. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva, #13. 😕 Az egyik gyerkőcünk szívbeteg, kis korkülönbséggel születtek, így mikor kiderült a betegsége és kórházba került, azt se tudtuk, hogy szakadjunk szét a férjemmel. Az lett végül a megoldás, hogy 2 naponta váltottuk egymást, soha senki nem szólt érte, még az anyaszállást intéző nőci is tök rugalmasan kezelte a helyzetet, pedig neki tényleg volt vele macera.
2021. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is voltam tanúja annak, amikor a kislányommal feküdtünk kórházban, hogy egy apukának nem engedték, hogy bent maradjon. Indokok:

- Ez egy lány kórterem. Nem volt igaz, a tervezett műtéteknél valóban csak lányokat fektettek be, de aznap ügyelet volt, balesetezett gyerekeket hoztak be, és fiúkat is befektettek.

- Szoptatós anya van a kórteremben, és zavarná egy férfi. Én voltam az a bizonyos szoptatós anya, nem zavart volna senki, kis gondom is nagyobb volt annál.

Apuka szegény letáborozott a kórház előtt, és egy óra múlva mégis visszaengedték.

2021. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Debreceni Klinika simán az apa aludt bent a kórházban a 2 evéssel.
2021. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!