Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig elfogadott a meztelenség?

Meddig elfogadott a meztelenség?

Figyelt kérdés
Szerintetek hány éves korig lehet egy kislány pucéran a kertben? És meddig lehet nyilvános fürdőhelyen bikini felső nélkül (vagyis csak fürdőbugyiba)?
2019. máj. 6. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Max 4-5 éves korig szerintem. De ez is egyénfüggő. Serdülőkortól már semmiképp, de egyébként fogja érezni, hogy ez számára mikor kellemetlen.
2019. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
2 év a strandon.
2019. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
5-6 éves korig a lányok is lehetnek strandon félmeztelenül, de nekem már 3 éves koromban azt mondták hogy nem szép ha teljesen meztelenül vagyok úgyhogy én így szoktam meg és ezt tartom alapnak.
2019. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Pucéran max otthon, a kertben semmikortól nem engedném. Nem azért mert illik vagy sem, hanem mert beleülhet bármibe és baromi ronda fertőzést össze tud szedni. Egy kisfiú is, de egy kislány pláne.

Hogy bikini felső nélkül? Ha ő nem érzi előbb kellemetlennek, akkor olyan 5-6 éves kortól már talán adnék rá felsőt, de én magamból indulok ki, mert én kb akkor már igényeltem, hogy ne csak bugyiban legyek.

2019. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nyilvános fürdőhelyen szerintem soha nem kellene, 3 éves korig általaban amúgy sem szobatiszták, úszópelenka a minimum, a kertben is legyen rajta egy bugyi minimum. Leül a földre, koszos lesz a puncija, aztán küzdhettek a fertőzésekkel.
2019. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Strandon 2 eves korig, de ez tud ciki lenne, ha pont seta kozben odapisil valaki torolkozoje vagy feje melle...


Kertben, ahova nem nagyon lat be senki nalunk 3 eves korig, nagyon max 4.


Bikinifelso, 5-6eves kortol, szerintem, mar kell a kislanyokra.

2019. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Az én gyerekem sosem volt meztelen se a kertben, se a strandon. Egy bugyi/short és egy vékony póló mindig elfér egy gyereken. Strandra meg ott az egyrészes fürdőruha
2019. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kéne egyik életkorban sem
2019. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Meztelenül a fürdőszobán kívül semmilyen korban nem kellene lennie, a strandon is inkább egyrészesben, bikiniben kisgyerek nagyon idétlenül fest
2019. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
normális világban nem lenne zavaró a meztelenség.
2019. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!