Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szezonváltásnál mennyit költesz?

Szezonváltásnál mennyit költesz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem illik másik pénztárcájában turkálni, de ez egy anonim oldal, aki megosztaná velem, megköszönöm.


Főként arra lennék kiváncsi, aki egyben (vagy legalább nagy részben) vásárol, nem apránként.

Óvodás korosztály részére.


Nagyjából mennyi ruhát veszel ilyenkor, s miket? (Nadrágok, felsők, kabát, lábbeli?)

Hol vásárolsz leggyakrabban?


2021. aug. 25. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most 50 ezerért rendeltem ruhát, 24 ezerért vettem 2 cipőt,de egy benti szandi kell még, 5000ért vettem a kikben átmeneti dzsekit+ mellényt,és még a szandin kívűl kell téli kabát, overál, 2 téli cipő,és bodyk minimum. Ugyhogy egy 50es még simán lesz, tehát kb. 130.000 korul van. De a nyár mindig olcsóbb mimt a tél,és a 10 évesnek sokkal kevesebből kijon mint a kicsinek.
2021. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Most relatíve nem lesz olyan sok a nagyobbnak (6 lesz).

A pólói teljesen jók, van köztük nagyon sok alig viselt, nem kell venni. Farmer, leggings, melegítő szintén van elég. Pulcsi szintén. Átmeneti kabát még jó.

Az esőszettet nőtte ki, plusz a zárt cipőit (kinti+torna), benti szandált már vettem. Össz kb. 35-40 lesz (superfit, Decathlon, bundgaard).

A kicsi bölcsit kezd, neki húzósabb, mindenből kell új.

2021. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elso nagyjabol realis. H&m takko c&a a legjobb,kabattal cipovel egyutt van 50-60 e ft sajnos. Pepcoban kikben is veszek neha vmit,most beprobaltam a sinsayt,meg nem jott meg,remelem rendben lesz 🤨
2021. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Huh, akkor nem csak nálunk van ez. Több, mint 100.000 Ft-nál járunk, cipő nincs benne és még kell 1-2 apróság...

Egyáltalán nincs sok ruhája a gyereknek, viszonylag sűrűn is mosok, de nadrágok bokavillantósak lettek a nyáron, felsők ujja szintén.. alig tudok ráadni valamit, pedig állapotukat nézve még teljesen jó lenne.


Köszönöm a "megnyugtatást" :)

2021. aug. 26. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Mivel írtad, hogy jó minőségűek maradtak a kinőtt ruhái, ezért én első körben mindig megnézek egy overált, télikabátot jófogáson, hátha más anyukának maradtak meg szinte új cuccai. Igaz, az én gyerekem még csak 2 éves, de január óta bölcsis, úgyhogy kell neki mindig egy legalább 1.5 hétre elegendő ruhagarnitúra, ha hetente mosok.

Cipő vagy bakancs 10 ezer ft, benti cipő vagy szandál 5-6 ezer, overált kabátot mindig találtam 3-4 ezer ft-ért jófogáson, (persze időben kell nézni, nem akkor amikor már hideg van, ez a magam kárán tanultam meg :D), hosszúnadrágok, pólók pulóverek 3-4 havonta kb 10 ezerben vannak a Pepcoban. Egyelőre még jól bírják a gyűrődést a pepco-s ruhák heti egy mosással, ha nem így lenne, biztosan nem vásárolnék ott.

Szóval én így 30 ezer ft-ot mondanék 3-4 havonta, ami 2 éves gyereknél szerintem nem is olyan kevés, ha már Pepcoban vásárolok, és jófogáson is körülnézek.

2021. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Vettem mar hasznalt ruhat, nem vetem meg, de a posta irto draga, es volt, hogy olyan darabot kaptam, amit a kuka nem venne magaba, pedig kepen szep volt… ebbol mar megjottem. A helybeli adokveszek csoportokba meg alig alig raknak fel valamit..

Cipo az, amit sosem veszek hasznaltan, mindig minosegit kap.

Regebben en is probaltam eladni, de 1-2 darabot sikerult csak, igy felhagytam ezzel.


Pepcoban is vasarolok neha, szerintem nem olyan rossz, mint azt sokan allitjak.

Nekem meg a szaritogepet is birja….

2021. aug. 28. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, cipőt én se vennék sosem használtan. A deichmannban veszem őket, ott van egy pontgyűjtő füzet, hogy 5 gyerekcipő vásárlás után a 6. féláron van.


Egyszer én is megjártam használt ruhával, mert nem azt küldték, amit megbeszéltük, ezentúl maximum 1-1 darabot veszek, és csak megbízható vevőtől. Meg őszintén szólva a Pepcoban olyan olcsók a ruhák, hogy felesleges pár gatyáért és pulcsiért kajtatni egy eladót a jófogáson, szerintem inkább télikabátot és overált éri meg venni.

2021. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, én is így gondolom.


Viszont erről a Deichmann-os akcióról nem is hallottam, pedig elég sok cipője van onnan. Elefanten is, sportcipők is. Kasszánál kell kérni? Volt, hogy 3 cipőt vettünk egyszerre (nem volt semmilyen akció, teljes árúak voltak) és akkor sem jelezték...

2021. aug. 28. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, kasszánál kérd a pontgyűjtő füzetet, minden 36-os méretig számozott gyerekcipő beleszámít. Első vásárlásnál én sem kaptam, a másodiknál adta csak az eladó, amúgy én se tudtam volna róla.
2021. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt vannak a részletek:


[link]

2021. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!