Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen csalódásokat okozott a...

Milyen csalódásokat okozott a gyerekednek a COVID járvány?

Figyelt kérdés

Milyen dolgokról maradt le, vagy lett elhalasztva ami a gyereked számára "nagy" dolog lett volna? Vagy csak simán elszomorította? Esetleg történt olyan dolog a COVID kapcsán ami a gyereket is érintette?

(Ilyenekre gondolok pl., hogy nem találkozhatott a barátaival, nem mehetett el valahova, nem volt ilyen-olyan ünnepség megtartva, vagy el kellett valamit halasztani amit régóta/egész évben várt, stb.)



2021. aug. 27. 18:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
26%

#20


🤦



19 nem 20. Te vagy a 20-as válaszoló.


Megkerdezhetem hany éves vagy? Suliba jársz még, ugye?

2021. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%
Jaja... 19-nek szólt, ügyes vagy, hogy össze raktad... nem, nem járok suliba
2021. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

22


Jaja.."ügyes" vagyok.. 😂

Ehhez aztán nem kell/ene sok ész. Mármint általában..


Azt hittem még sulis vagy. Akkor még érthető lett volna, hogy nem nagyon megy a szövegértés.

Béke!✌

2021. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Jaj az a sok piros pacsi. 🤣 de még tudok sértődés pár hule kolok. Pacsizgassatok. 😂
2021. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
80%

16 vagyok. Nekem sajnos iskola szempontjából nagyon rosszkor jött a vírus: az utolsó 3 hónap a nagyon jó osztályommal kuka, mert akkor jött a digitális oktatás! Ballagás csak nagyon rendhagyó volt, ez már megviselt! Osztálykirándulás nem volt, nem is lesz, pedig klassz helyre mentünk volna! Iszonyatosan romlottak a jegyeim, négyes-ötös félévi jegyek után a bizonyítványomba három darab 2-es is lett (ekkor kezdtem depresszióba esni!); pedig pont végeztem az összes felvételimmel, készültem a pihenésre, de a digitális oktatás ezt az egészet elvette! Az új tanév: új osztályomat nem tudtam megismerni, mert jött a második és a harmadik hullám, digitális oktatás itt meg aztán még szarabb, volt bukás is a félévimben (itt kijelentettem magamnak, hogy jó, depressziós vagyok), egy új tanárom meg nagyon köcsög volt velünk, mert akinek nem volt mikrofonja, azt beírta igazolatlannak! Most nagyon feszült és szomorú vagyok, hogy vajon milyen lesz az új tanév a középsuliban!


Ezenkívül: a nagyszüleimet kéthavonta láttam csak, az unokatestvéreimet pedig már nem láttam és a hangjukat sem hallottam tavaly február(!!!) óta, mert még nincs mindegyikük beoltva! Anorexiám is lett, alig eszek valamit, sovány lettem! Egyik családtagom sem halt bele, de már mit nem adnék azért, hogy újra együtt legyünk mindannyian, mert már beleőrültem a bezártságba!


Szóval ez nagyjából minden; elnézést, hogy gyerekként bele merészeltem szólni (most látom, hogy ez a kérdés csak szülőknek szól); és nyugodtan le lehet pontozni, hogyha panaszkodásnak látszik ez az írásom, de jól eset valahova kiadni magamból!

2021. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
16%

#17


Tökéletesen felesleges..fel sem fogják.

2021. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!