Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Mit szólnátok, ha a férjetek gyerekekre vigyázás helyett aludna? (2 és 3 évesek, hangosak, szétszedik a lakást.)

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, nem alszik, de szerintem egyértelmű, olyan rumli van a lakásban, azt se veszi észre, amikor haza érek. Többszöri eset, nem szívesen hagyom rá a gyerekeket.

2021. szept. 4. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy csak szerinted egyértelmű, attól még tévedhetsz és ő mondhat igazat, max. nem rakott rendet, hanem játszottak. Gyerekeid mit mondtak, mit csináltak együtt?
2021. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
79%
Micsoda remek, őszinte kapcsolat 😀
2021. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szuszogásából észre veszem, hogy alszik, köszönésre, ajtó nyitásra nem reagál, szóval alszik. Gyereksírásban is tud aludni. Gyerekek ketten játszanak, apa velük nem csinál semmit, csak fekszik az ágyon, elvileg nézi őket, majd elalszik.
2021. szept. 4. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Micsoda egy bűnöző hapsi már! El kell válni rögtön, meg sem érdemel téged😂
2021. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém is beszokott szunnyadni néha. Dühítő, de ez nem mindig kontrollálható, nem véletlen van olyan baleset, hogy a sofőr elaludt a volán mögött.
2021. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

5ös a sofőrök túlhajtottak, olyan dolgot végeznek, amit annyira nem akarnak, illetve 15+ órákat vannak egyben ébren, azok alszanak el!


Az apa a gyerekeivel kellene, hogy játsszon napközben, miközben megvan a napi 8 óra alvása simán.


Szerintem felelőtlenség felügyelet nélkül hagyni kisgyerekeket olyan helyen, ami veszélyes. Még ha úgy aludna el, hogy be vannak zárva egy csupa falas szobába, ahol semmi más nincs, de normál lakásban szabadon szaladgálni hagyni hatalmas felelőtlenség.


Kelljen fel velük fogócskázni, nem fog bealudni! újabb apa, aki nem foglalkozik a gyerekeivel, de azért büszke magára, hogy velük volt x órát!..

2021. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Azzt, hogy abban a korban vannak, amikor le sem szabadna venni róluk a szemét. És ne aludjon, ha nem is játszik velük, figyeljen rájuk.
2021. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Én viszek minden egyes éjszakát és sokszor a nappalokat is minimum délelőtt minden nap, mert nem ébred fel. Nem tudok külön programot szervezni, mert nem tudom rájuk bízni a gyerekeket ejszakara, nem fog rajuk felkelni. Ez valami férfidolog lehet. Rohadtul dühítő, de ez van. Amúgy lehet, hogy szabotál, azért csinálja, hogy ne hagyd rá őket többet.
2021. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az én férjem ér haza esténként akkor is romokban a lakás...🤣 pedig egy percet sem alszom napközben.


Viccet félretéve nagyon nincs rendben, hogy két kicsi gyerek mellett elalszik. Mert ha alszik velük alvás időben az oké, de előtte utána nagyon nincs rendben.

2021. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ên férjem is ilyen ,de ő ül nyitva a szeme és bámul maga elé (telfonozik) a gyerekek meg közben szétverik a lakást, ők is 2 és 3 évesek.Felolvastam neki a kérdésed erre azt válaszolta vannak ilyen apák 🤣
2021. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!