Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok arról, ha egy 5...

Mit gondoltok arról, ha egy 5 éves gyerek (fiú) nyakláncot hord óvodában?

Figyelt kérdés

Vannak olyan nyakláncok, amiket gyerekeknek gyártanak. Az oviban már több gyerek nyakába láttam, nem csak lányokon, fiúkon is.

Nemrég a gyerekem is kapott egy nyakláncot (5 éves fiú, nem tőlünk kapta).

Te megengednéd neki, hogy hordja óvodában? Szerintem jól áll neki, de félek attól, hogy beleakad valamibe. Ahogy látom több szülő megengedi. Az óvónők eddig még nem szóltak érte a szülőknek.

Kb a szegycsont 1/3-áig ér ha felülről nézzük.



2021. szept. 17. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Lánynak sem engedném. Amúgy abba az óvodába, ahova a lányom jár, semmilyen ékszert nem engednek.
2021. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem! Bármi megtörténhet, felakadhat vele, nyakába vághat stb.. ha megyünk valahová felveheti. De ha tudom nagy játszások lesznek akkor sem lehet.
2021. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 flora08 ***** válasza:
88%
Nem engedném meg, balesetveszélyes. Főleg, amikor kint szaladgálnak. A gyerek még olyan meggondolatlanok: futás közben simán elkapja a másik és meghúzza hátulról és megrántja, ezt csinálták sokszor a kapucnival is. A másik, hogy az oviban nem fognak tudni figyelni arra, hogy ne vesszen el, ha valahová leteszi a gyerek, vagy ne essen kár benne. Egyszer az egyik nagycsoportos lány egy karkötőt hozott. Kérdezte egy kiscsoportos, megnézheti-e. A kislány odaadta, a másik pedig szétszakította. Nagyon sírt szegény. Sajnos ilyen is van. Szerencsére gyorsan összekapkodtuk a gyöngyöket, és az anyukája újrafűzte neki. (Óvónő vagyok.)
2021. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!