Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs lelkiismeretfurdalásotok...

Nincs lelkiismeretfurdalásotok hogy nem tudtok annyit lenni a gyerekkel amennyit szeretnétek?

Figyelt kérdés

8 éves a lányom. 2 évesen ment bölcsibe,én pedig vissza dolgozni. Már vártak s én is vágytam vissza. Szeretem a munkám, jol is fizetnek, számitanak is rám.

Viszont miota sulis lett, nem tudok annyit vele lenni amennyit szeretnék. Gondolok itt a szünetekre. A nyári szünet, 10 hetéböl, 3 volt velem csak,a többi idöt a nagyszülöknél töltötte,mert dolgoznom kellett. Ha beteg is csak 2-3 napot tudok vele otthon lenni,mert nehezen nélkülöznek a munkába.

Most is itt az öszi szünet. Anyukáméknál van,mert én dolgozom. És gyötör a lelkiismeret hogy megint nem én vagyok vele. Megtehetném,de félek hogy ha sokat vagyok távol,kirugnak, illetve a pénz se lenne akkor annyi. Az viszont kell ahhoz hogy azon a szinvonalon éljünk, amit megszoktunk.

Bocs ha hosszu lett,csak jol esett kiirni magambol. A férjem nem ért meg,szerinte ez az élet rendje. Ö is sokat volt a nagyszülöknél,mert a szülei állandoan dolgoztak, s tulélte.

Ki mit gondol erröl? Hogy éli ezt meg?!



2021. okt. 27. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy seggel két lovat sajnos nem lehet megülni. Szomorú, de ez van. A megoldást nem tudom, mert ami nekem bejött - itthoni, kötetlen, de cserébe nem jól fizető munka -, az másoknak nem biztos, hogy működik. Egy orvos például nem tud otthonról operálni.
2021. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Az apja veletek él ? Egyébként sajnos a mai világban ez a normális
2021. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Hát, nekem nagyon nem ment... :( Kikészültem, pont ezért. Most állok át itthoni munkára, remélhetőleg így tűrhető lesz. Nem irigylem azt, akinek nincs választása.
2021. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha nagyobb lesz, még inkább ezt fogod érezni, mert akkor már akkor is inkább a barátait választja majd társaságnak, ha 4lépp ráérnél.

Ha akarod, most kellene kihasználnod az időt. Nem jön vissza. Rövid az élet.

2021. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
dehogynincs :(((( 16 hónapos kisfiamat két hete adtuk bölcsibe, külföldön élünk, nincs több gyes. most 9-5 (kb.) nélkülünk van :(
2021. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, 5-s, nem két hét után szokott ez a probléma megjelenni. A Kérdező hat éve nincs a lányával, és most tudatosult benne, hogy úgy száll el a kislány gyerekkora, hogy alig vannak együtt.

Évek szoktak eltelni, mire az ember ezt visszanézve észreveszi. És hogy tud- változtatni, sajnos nem csak rajta múlik. Van, aki nem is akar, mert neki ez így jó, van aki akarna, de nem tud (ennek millió oka lehet), és van, aki olyan szerencsés, hogy tud.

2021. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, félreolvastam a válaszodat, azt hittem, azt írod, dehogyis van. :(( Bocsánat, akkor tárgytalan, kár, hogy nem lehet választ törölni.
2021. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(akkor jó, már kezdtem volna méltatlankodni! :D - 5 voltam)
2021. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval mi a helyzet az apjával ? Azért kérdeztem hogy akkor jobban is belehetne osztani az időt. De tényleg így van a mai világban nincs elég időd a gyerekeddel
2021. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Apuka orvos, rengeteget dolgozik,sok éjszakázás,ügyelet. Rá nem számithatok.
2021. nov. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!