Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketek mikor tanult meg...

A gyereketek mikor tanult meg biztonságosan közlekedni mellettetek az utcán?

Figyelt kérdés

Az enyém nemsokára 2 éves lesz, de esze ágában sincs arra menni, amerre én, a kezét kitépi a kezemből. Emiatt babakocsiban hordom még, óriása harc megy, amikor beleültetem, de amúgy egész jól megül még benne. Nagyon forgalmas helyen lakunk egyébként, így tartom biztonságosnak.


Látok nála kisebb gyerekeket, akikkel lazán sétálnak a szüleik az utcán, követik őket, ilyenkor elgondolkodom vajon mi mennyire vagyunk ezzel elkésve. Persze, nála nagyobb gyerekeket is szoktam babakocsiban látni, de lehet már ők is simán közlekednek az utcán, csak éppen ott ültek.


2021. nov. 12. 13:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Akkor még van időtök hozzászoktatni :)
2021. nov. 14. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!