Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak sem akar felöltözni a...

Másnak sem akar felöltözni a gyerek?

Figyelt kérdés
Én még ilyet nem láttam.Eddig csak a kabátot nem volt hajlandó felvenni,most meg már se pulcsit,se nadragot.Egész nap inkább ki sem jön a házbol,hogy ne kelljen fel öltözni.Ha mégis muszáj,mert menni kell valahova,akkor sír mikor öltöztetem.Volt/van így valaki?
2021. nov. 30. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem öltözteted túl?
2021. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a tél, eddig elvolt nyáron a kényelmes, vékony cuccokban, ősszel pedig a pulcsiban. Most viszont mindent ráaggatnak, mint a karácsonyfára. Overál, csizma, sál, sapka, kesztyű. Én is nehezen tudok a téli cuccokban mozogni, egy kisgyereknek meg extra energiája van, szeretne folyton nyüzsögni, de a sok pufi ruhadarab megakadályozza. Én tök megértem szegényeket, dehát ez van, hideg van, fel kell öltözni.

Két éves a gyerekem, néha ő is "panaszkodik", de annál jobban szeret a friss levegőn lenni, így elviseli.

2021. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ma pl. egész erős napsütés van ahhoz képest, hogy holnap már december 1.


Csak annyi ruhát adj rá amennyi épp kell, tartalék sálat ilyesmit esetleg tarts magadnál.

2021. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nyàron minimàlis ruha mellett is volt ilyen időszakunk. Ha nem öltözteted tùl, lehet nàlatok is csak ilyen, elmùlik.
2021. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs túl öltöztetve.Egy szál nadrágot sem hajlandó felvenni egy pulicsi al és egy nem tul pufi kabáttal. 😥Szerencsére kocsival megyünk mindenhova,de levegőre nem lehet kivinni.Vettem neki overált,de azt esélytelen rá adni.Az a baj,hogy bent sem hajlandó egy nadrágot zoknit felvenni.Egész nap egy szál bodyban van.
2021. nov. 30. 11:38
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha egész nap hagyod bodyban lenni, gondolom elég meleg vanbent, mert ha fazna nem érezné magát jól és feloltozne. Ha meleg van bent, a még több ruha persze, hogy ellenállást szül. Nyisd ki az ablakot amikor már jön a pzlcsi, kabát sapka. Az meg, hogy "esélytelen" bármit is raadni.. Már ne haragudj de nem ő a főnök. Nem erősebb és nem okosabb, mint te.
2021. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs meleg.Be van takarózva.😅
2021. nov. 30. 12:28
 8/15 anonim ***** válasza:

Hány éves? Lehet csak egy életkori sajátosság, dackorszak.

Bár ha bent is csak egy bodyban van, akkor lehet ahhoz szokott, hogy nincs rajta ruha 🤷‍♀️

2021. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit csinál egész nap betakarozva a lakásban? Egyáltalán mit csináltok egész nap? Hogyhogy nem vagytok levegőn?
2021. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Két éves !Az ágyban játszik,meg a szobában.Mesét néz,játszok vele stb.Ki vinni úgy tudom h.sír.Aztán mikor kint vagyunk már el van.Nem értem,de tényleg,hogy ez mi nála.
2021. nov. 30. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!