Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak sem akar felöltözni a...

Másnak sem akar felöltözni a gyerek?

Figyelt kérdés
Én még ilyet nem láttam.Eddig csak a kabátot nem volt hajlandó felvenni,most meg már se pulcsit,se nadragot.Egész nap inkább ki sem jön a házbol,hogy ne kelljen fel öltözni.Ha mégis muszáj,mert menni kell valahova,akkor sír mikor öltöztetem.Volt/van így valaki?
2021. nov. 30. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kb 2 éves volt az én kisfiam is, amikor volt egy ilyen időszaka, nem akart kimenni, sírt, mikor öltöztettem, aztán ahogy kértünk már semmi baja nem volt, utána meg már nem akart bemenni 🤷‍♀️ nem tartott sokáig ez az időszak.
2021. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak a kor...
2021. nov. 30. 15:51
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy dackorszak miatt. Majd kinövi. Tökrr megèrtem, ha bem akarod lefogni ès ùgy ràadni. Èn sem tettem. Nem ő a főnök, de ő is egy ember basszus.
2021. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát igen..köszi a választ.Ha muszáj menni valahova,elég akkor hallgatni a visítást.😥
2021. nov. 30. 17:26
 15/15 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság.... 😀
2021. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!