Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tart még ez a dackorsza...

Meddig tart még ez a dackorszakos rémálom???

Figyelt kérdés
2. születésnapja körül kezdődött. Most 2 éves és 5 hónapos. Úgy érzem, mintha mostanra értünk volna a csúcsra, nem tudom, lehet-e még rosszabb. Szarik rá, mit mondok neki, csak az segít, ha ordítok vagy büntetek. Próbáltam kedvesen, nyugodtan, szépen, türelemmel, de szarik bele mindenbe. Az idegrendszerem már kezd kikészülni. Akik már túl vannak ezen, mondjátok meg, hol a vége ennek a szörnyűségnek... Esküszöm, vannak napok, amikor azt kívánom, bár összepakolhatnék és leléphetnék, aztán borzasztóan szégyellem magam, amiért így érzek, mert imádom a gyerekeimet. Csak nem bírom már ezt...
2021. dec. 2. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, már csak 15 és fél év, és világgá mehetsz. 😁 Addig meg tanulj meg relaxálni. Édesanyák vagyunk, bármit kibírunk akár fél lábon állva is. 😉
2021. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudja senki meddig tart, változó, nálunk nem is volt dackorszak, barátnőm fia már 5 éves múlt, de még mindig ordítva fetreng a padlón a boltban, ha nem kap meg valamit.
2021. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbik 6,5 és még mindig vannak napi szinten durva kitörései. A kisebb 3 és sose volt vészes.
2021. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

3 éves múlt a fiam, nekünk 2,5 évesen kezdődött úgy igazán,es még tart a javából. Kemény dió. Én is várom mikor lesz jobb.

A lényeg, a következetesség. Legalább is ezt mondják, és egyszer majd jobb lesz.

2021. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!