Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokott a 14-15 hónapos...

Szokott a 14-15 hónapos kisgyereked kakót inni? Ha igen, hogyan készíted el?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem, de volt már, hogy tízóraira kakaós zabkását kapott. Egy banánt összetrutymóztam, rá a zabpehely, rá tej, hogy elfedje, vaníliaőrlemény ízlés szerint és egy fél ek. holland kakaópor, összekever, majd be a mikróba amíg el nem éri a kívánt állagot. Finom :) Ha inná a kakaót, akkor azt tuti cukroznám, mert anélkül még nekem is túl keserű lenne, de emiatt meg biztos nem adnék neki szívesen (18 hónapos).
2022. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Szoktam főzni hagyományos kakaóporból (cukorral). De szoktunk instant kakaóporból is. Van, amikor habosítom is, vagy a tetejére teszünk tejhabot. Nálunk mindenki szereti a kakaót, úgyhogy szoktunk inni rendszeresen.
2022. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem, csak vizet iszik. Detki kakaós gyerekkekszet kapott már.
2022. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen, pékségben veszünk Cserpes kakaót. Készítek egy tejitalt, és öntök bele egy kicsit a kakaóból hogy legyen színe. Szereti nagyon.
2022. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!