Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire lenne túlzás ennyire...

Mennyire lenne túlzás ennyire levágni a hajukat?

Figyelt kérdés
Suliban "félév" (téli szünet) óta van úszás. A csoportban megnyirtak két fiút nagyon rövidre, szerintem is jó ötlet, ezért a fiúknak lenyírnám kb. 3-assal, a lányomnak pedig 5-6-ossal, mindenhol, egységesre. szerintetek ez mennyire túlzás? 11-13 évesek.

2022. jan. 23. 09:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%

Ha te döntöd el akkor túlzás



13 évesen már pasim volt ( nem éltem nemi életet)

De elég erős “nemi” érzéseim voltak.



Amúgy a hajamat màr 3 évesen szerettem.

Lányom már most szereti


Fiúkbak divat a rövid.. údzáj nélkül is 15 mm a haja


Erősen megtörlöm és szàraz is

2022. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
96%
Egyiknek se, ha csak nem ő kéri. Beteges gondolat.
2022. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%
A lányok pont abban a korban ragaszkodnak a hosszú hajhoz, mikor még nincsenek "nemi érzéseik". Szerinted miért a nyugdíjasoknak van inkább rövid hajuk, s nem az iskolásoknak?
2022. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
97%
Fiúnak oké. De lánynak csak akkor, ha ő akarja. (De amúgy a fiút is érdemes megkérdezni)
2022. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

Férfi vagy? Csak mert az "Egy 13 éves kislánynak még nincsenek komoly nemi érzései" mondatból kiindulva te biztosan nem voltál 13 éves lány...

Kérdezd meg őt, de szerintem borzalmasan rossz ötlet! Mire középiskolába megy sem lenne normális haja szegénynek...

2022. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
96%
7 éves a lányom, váll alá ér a haja, nagyon dús, úszik a sulival és meg tudja szárítani. Egy 13 évesnek is menni fog.
2022. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
Lánynak úszós napokon lehet kontyba kötni a haját, de ilyen lusta, kényelmetlen, magalázó hülyeséget kitalálni. Nem tudom, hogy a 13 éves, de még a 11 éves is hogy nem küld el a hülyeségeddel. Heti max. 2x2 óra miatt. Nyolcadikig jártunk úszni, nekem meg derékig ért a hajam. Van hajszárító, sapka, törölköző, ha az úszósapka alá megy a víz mégis csak. De ilyen hülyeséget...
2022. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%
Anyám csinálta ezt, nem lehetett hosszú hajam, mert kötelező volt úszásra járni, amire amúgy sem akartam járni. Hagyd békén a gyerek haját. 13 évesen meg tudja szárítani.
2022. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
81%
A lányom úszóoviba jár, minden nap úsznak, váll alá érő haja van. Eszemben sem volt levágatni ilyen rövidre a gyönyörű haját, te jó ég. Hátul össze van kötve, felvesz egy szilikonos úszósapkát, és ennyi.
2022. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor, ha ő is akarja. Nekem rövid hajam volt ötéves korom óta, mert utáltam a hosszúval járó bonyodalmakat, fésülést, mosást, szárítást.
2022. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!