Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire lenne túlzás ennyire...

Mennyire lenne túlzás ennyire levágni a hajukat?

Figyelt kérdés
Suliban "félév" (téli szünet) óta van úszás. A csoportban megnyirtak két fiút nagyon rövidre, szerintem is jó ötlet, ezért a fiúknak lenyírnám kb. 3-assal, a lányomnak pedig 5-6-ossal, mindenhol, egységesre. szerintetek ez mennyire túlzás? 11-13 évesek.

2022. jan. 23. 09:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó milyen rövid hajad volt?
2022. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
97%
Verseny úszó voltam 4 évig. A hosszú hajamat levágattam váll fölé érőig. Nagy megkönnyebbülés volt. Nekem sokat segített időt spórolni
2022. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%
20-as vagyok, többnyire fiúsan rövid. És most is olyan.
2022. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
62%
Valami hasonló képet tudsz küldeni 23as?
2022. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem heti 4 edzés, hanem jó esetben is heti 2x2 óra, de lehet, hogy a fele. Nem versenyúszók a gyerekek. Neked az úszás volt a fontos és nem a hajad. Ha a kislánynak a haja, akkor barbár dolog így levágni. Csak ha ő is benne van. Azt meg még meg sem említettem, hogy a további gyereknek mi lesz a reakciója, fogják-e bántani miatta.
2022. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
87%
23-as vagyok. Miért lettem lepontozva? És nem nem küldök képet.
2022. jan. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%

,,Szerinted miért a nyugdíjasoknak van inkább rövid hajuk, s nem az iskolásoknak?"


Talán mert a 60+osak már nehezen bíbelődnek a hajukkal? Az iskolásoknak meg sokszor anyaapa fonja. 🤷🏻‍♀️

2022. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
61%
Tipik rövidhajú lány kamukérdés, de eddig legalább csak az öltözködés témakörben.
2022. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
86%

A fiúnak elmegy, de a lánynak semmi kép sem vágd le ha nem szeretné. 13 évesen már elég nagy hogy tudjon dönteni a saját haján és van hajszárító, meg tudja szárítani. Nekem elég nagy hülyeségnek tűnik levágni a lány haját csak mert kötelező úszásra menni amit talán nem is szeret. Ha meg olyan rövidre vágnád talán ki is röhögnek az osztálytársai.

Nekem 8 éves koromig derékig erő hajam volt és levágtak nekem a vállamig hogy ne keljen minden reggel fonogatni. Nekem sosem tetszett úgy a hajam. Mikor nagyobb voltam akkor már hagytam nagyobbra nőni és felfogtam magamnak.

2022. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg csak akkor vágd le, és csak olyan rövidre, amilyenre ő szeretné, és csak akkor, ha ő is akarja (A rövid hajú válaszoló voltam.)

Úszásórán amúgy is úszósapkát kell viselni.

2022. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!