Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szereti az unokáját?

Nem szereti az unokáját?

Figyelt kérdés

Anyósom szerintem nem szereti a fiamat (16 hónapos , nyugodt , jó gyerek).

Apósom sokkal jobban örül neki, ha ott van. Első és egyetlen unoka. Neki 4 gyerekből csak a legkisebb lett lány es arra gondolok ,hogy lány unokának jobban örült volna. Minden héten viszi a párom hozzájuk, és az egyéves szülinapján azt mondta, hogy őt nem ismeri fel a gyerek. Nem igazán szereti , csak nem értem miert. Lehet hogy a négy gyerek után mar nincs kedve gyerekkekkl foglalkozni



2022. jan. 31. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Mert csak a mesében kell szeretni az unokát, a valóságban nem feltétlenül érte él a nagyszülő.
2022. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted idegenek fogják neked megmondani, hogy miért? Ezt nem gondolhatod komolyan.
2022. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy érte éljen, de mikor apósom odaviszi hozzá, hogy nézd már milyen aranyos , akkor elfordítja a fejét és beszélget tovább. Nem szoktuk nekik lepasszolni, eddig egyszer hagytuk ott.
2022. jan. 31. 11:49
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Akkor úgy írom, nem kell hogy erdekelje. Nem mindenkit érdekelnek a gyerekek. Nem, az unoka sem. El kell fogadni.
2022. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak szeretném megérteni, hátha valaki volt már így.
2022. jan. 31. 11:51
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg téged utál és emiatt nem kedveli a gyereket sem. De hát ez ilyen. Szerintem ezzel semmi gond nincs. Nem a nagyszülőknek vállaltatok gyereket, hanem magatoknak.
2022. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Mit kell rajta megerteni? Te mindenkit szeretsz? Nyilván nem. Hát ő sem szeret mindenkit.
2022. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tudom , nem segítséget várok,azt megoldjuk ketten. Egy ártatlan kis tündért hogy nem lehet szeretni .
2022. jan. 31. 11:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, nekem is rosszul esne. Beleképzelném magam a gyermekem helyébe, hogy tuti nem lesz kellemes érzés neki, hogy nem szereti a nagymamája.

Hogy miért nem szereti, azt csak ő tudja. Számomra is érthetetlen 🤷‍♀️

2022. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem is az. Ráadásul egy mamája és egy papája van.😔
2022. jan. 31. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!