Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Folyton írják hogy milyen...

Folyton írják hogy milyen áldás a nagymama, mennyire szereti az unokáját és fordítva. Na az én gyerekem utálja és nagyiék is viszont. Vannak ilyen nagyik nálatok is?

Figyelt kérdés

Teljesen jó a gyerekünk természete, sok barátja van, mégis az utolsó lenne hogy mamáékhoz akarna menni.

Tettek is róla, mindenbe belekötnek ahogy öltözik, amit csinál, ellenben nem játszanak vele, csak ülnek és olvasnak meg megy a tv.


2021. okt. 20. 08:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne menjen oda.
2021. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Persze, nem is. Érdekes hog csodálkoznak is hogy nem megy.

Amikor írják hogy iskola szünetekben vigyáznak a nagyik az unokákra akkor nekünk ez olyan furcsa.

2021. okt. 20. 09:04
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy vannak. A fiamat istenítik, a lányom 3 éves kora óta szálka a szemükben, már akkor egy kis k.rvának titulálták. Már nincs is kapcsolat velük.
2021. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Nàlunk az volt a baj, hogy làny és nem akar néptàncolni.
2021. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk az egyik nagyszülőkkel tökéletes a kapcsolat. Imád ott lenni.

A másik nagyiknál nem szeret, és ezért nem is alakult ki olyan szoros kapcsolat velük. Nem kedvesek, ezért rosszul érzi ott magát. Még a papával elvan, mert ő normális. De a mama nagyon barátságtalan. Ami fura, főleg egy kisgyerek felé.

2021. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk az anyai nagyszülőket imádja, szeret ott lenni, sokszor ott is alszik

Az apai nagyszülők.. hát a nagymamát útálja. Nem szeret vele lenni.

(Mivel elváltak) a nagypapát ritkán látja. Vele semleges a kapcsolata.

2021. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
66%

Most függetlenítsünk el attól, hogy vannak emberek, akik nem bírják a gyerekeket, ők nagyszülőként sem lesznek mások!Ők más téma.


Normál esetben a gyerek pont úgy viszonyul a nagyszülőhöz, amit otthon a szülőtől- kiemelten az anyjától - hall róla. Egy utált anyóst, a gyerek nem fog szeretni, különösen, ha ritkán találkoznak, mert nem tud kialakulni a kötődés.

Egy idegenkedő, barátságtalan, hisztis gyerek meg nem lesz soha a nagyszülők szíve csücske.

2021. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Az én lànyom egy dackorszakos zsarnok.A szüleim imàdjàk. Apám vigyorral az arcàn kinoztat vele màsokat. A jâtékbolti eladók rémàlmai.
2021. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a lehető legjobb viszonyom volt az egyszem nagymamámmal, mindennél jobban szerettük egymást, az öcsémmel viszont nem tudtak mit kezdeni egymással. Mama akármennyire próbálkozott meg is mondta, hogy egyszerűen nem tudja ugyan úgy szeretni mint engem, öcsém sem szerette őt, folyamatosan ordított ha nála kellett aludnia 1x-2x hiába voltam ott én is. Belém kapaszkodva ordított. És nem 1-2 évesen, hanem már egészen nagyobbként is.

Én kb belehaltam amikor a mama meghalt, öcsém meg mint aki fellélegzett, hogy huh, végre nem kell többet menni hozzá.

Mama sose bántotta még szavakkal se, de tényleg nem jöttek ki.

2021. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert valakinek sikerült összehozni pár unokát, még nem lett jó ember. A szaporodást nem kötik erkölcsi feltéltelekhez.
2021. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!