Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szereti az unokáját?

Nem szereti az unokáját?

Figyelt kérdés

Anyósom szerintem nem szereti a fiamat (16 hónapos , nyugodt , jó gyerek).

Apósom sokkal jobban örül neki, ha ott van. Első és egyetlen unoka. Neki 4 gyerekből csak a legkisebb lett lány es arra gondolok ,hogy lány unokának jobban örült volna. Minden héten viszi a párom hozzájuk, és az egyéves szülinapján azt mondta, hogy őt nem ismeri fel a gyerek. Nem igazán szereti , csak nem értem miert. Lehet hogy a négy gyerek után mar nincs kedve gyerekkekkl foglalkozni



2022. jan. 31. 09:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem még nincs unokám és őszintén szólva nem is szeretném, hogy legyen mostanában. Nem akarok babázni, vigyázni rá, nem vágyom rá. A férjem egyenesen azt mondta, hogy rögtön száz évvel érezné magát öregebbnek. Szóval ezt nem lehet erőltetni.
2022. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak a babakorral nem tud mit kezdeni, nem érdeklik a babák. Lehet, hogy összenőnek, amikor a kicsi majd nagyobb lesz, lehet vele beszélgetni, kézműveskedni. Még az is lehet, hogy csak 9-10 éves kora táján jön el ez az idő. Nekem pl az egyik nagymamám elég távolságtartó volt, mikor kicsi voltam, mindig úgy jött hozzánk, mint egy vendég, hozott egy tábla csokit, magázni kellett, stb. Aztán később, amikor nagyobb lettem, elvitt moziba, meg jókat lehetett vele beszélgetni. Nem hazudok, nem volt olyan a kapcsolatunk, mint a másik nagymamámmal, akinél rendszeresen hónapokig nyaraltam, de lényegesen javult.

Az, hogy az anyósod most nem gügyög vagy nem olvadozik, nem jelenti azt, hogy effektíve nem szereti, nála valószínűleg ez egy hosszabb folyamat lesz.

2022. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11. Hány éves vagy?
2022. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is furcsa ember volt. A lányomat szerette, a fiamat nem. Mondta is, hogy vigyem el nyáron egy hétre, de csak a lányt, a fiút nem. Eléggé ki voltam akadva én is. Mondtam, hogy akkor inkább nem, köszi. Erre rámondta, hogy na jó, a lányt egy hétre, a fiút 3 napra. Annyi elég is volt. Ki volt akadva, hogy nem állt le vele sütit sütni, meg rajzolgatni, ehelyett egész nap a kisautót tologatta. Ki is jelentette, hogy szellemileg visszamaradott. Utána nem is vittem többet. Szerintem te se erőltesd.
2022. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%

Hogy nem lehet szeretni egy artatlan kis tundert?


Ugy, hogy egy szeretetlen, lelketlen allat.


Sajnalom, lehet lepontozni, mindenkinek meg lehet a velemenye, nekem ez a velemenyem!


Egy pici babat csak imadni es szeretni lehet! Ne haragudj, de naluk szebb es csodalatosabb teremtmeny nincs! Aki a sajat unokajat nem szereti, hanem elforditja a fejet, az ugorjon a kutba!

11es!

Megsugom, egy kisbaba nem oregit, az unoka nelkul is pont olyan oreg vagy mint unokaval!

Lehet lepontozni, teszek ra..

2022. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
15. Ez a Te véleményed, még, ha proli módon is adod elő.
2022. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ugy, hogy egy szeretetlen, lelketlen allat."


Kedves 15-ös!


Lehet, hogy szeretetlen az elején a szó klasszikus értelmében, bár állatnak biztos nem mondanám. Viszont ha szeretik, akkor tuti nem lesz szeretetlen.


Sajnálom, én kérek elnézést azért, ahogyan veled bánhattak babakorodban, hogy ilyen utálatos lettél.

2022. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát 15, te nem vagy százas....
2022. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15. Lehet, hogy téged szerettek, de hogy alapvető viselkedési és megnyilvánulási szabályokra nem tanítottak meg, az biztos. Lett belőled egy bunkó, ha teszik, ha nem.
2022. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze,mert az igazat mondtam. Ha proli,bunko modon, hat ugy. Attol meg igaz.

Mond anyosodnak ugorjon a kutba, ha legkozelebb elfordul. En nem birnam megallni, ha az en gyerekemmel viselkedne igy, aztan nezhetne nagyokat.

2022. febr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!