Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb sima náthára?

Melyik a jobb sima náthára?

Figyelt kérdés
Oscilococcilum, vagy a coryzalia? És melyik mennyibe kerül?
2010. szept. 11. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Oxcillo influenzára van, a Coryzalia jó lesz, a net szerint 650-998 Ft-ig van. 40 db-ot tartalmaz.
2010. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
oscillo, bocs, reggel van még...
2010. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

OKÉ

Köszönöm, akkor azt veszek neki! Köszike

2010. szept. 11. 08:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy adjátok be a gyerkőcnek? Nem biztos,hogy az enyém elszopogatja. Törjem szét, vagy teába? 2 éves
2010. szept. 11. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenféleképpen kis mennyiségű koffein mentes gyerekteába, vagy gyümölcslé, vagy vízbe old fel!

Az Oscilococcilum hamarabb oldódik mint a coryzalia.

Én nem mertem a két és fél éves lányomnak még szopogatásra adni, inkább feloldom és megitatom vele az a tuti, nem nyeli félre és nem fullad meg.

Bár én para-mama vagyok:)!

Üdv egy 27,5 hónapos Nagylány és egy 4,5 hónapos Kisfiú Anyukája.

2010. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vettem coryzaliát, szétrágta :)

neki is óránként kell adjam, vagy ritkábban? mert nem találtam erre utasítást, csak általánosítást.

2010. szept. 11. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém is két éves, a homeopátiás orvosunk szerint, amíg erősek a tünetek, erősen folyik az orra, 1-2 napig mehet 4 tabletta, aztán egyre kevesebb, ahogy javul az állapota. Az enyém is szétrágja, nagyon szívesen, vízben oldva meg úgy kell beleimádkozni. A doki szerint szétrágva is jó.
2010. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés! Köszönöm szépen!
2010. szept. 12. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!