Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig adtatok tápszert a...

Meddig adtatok tápszert a babátoknak?

Figyelt kérdés

2,5 éves a gyermekem, kezdetektől tápszert kap, mindössze 2 hónapig tudtam valamit kisajtolni magamból, sajnos ez nekem nem ment.


Szóval tápszeres volt, 1 éves korában váltottunk junior italra, és így mentünk kora alapján tovább.

Most 2,5 éves, este még kéri a tápszert.

Próbáltuk már adni neki a sima 2,8-as tejet is, van hogy vegyesen.

Szépen eszik napközben, kap mindent, jó az étvágya is, emiatt is merném már elhagyni végleg a tápot, és csak tejet adni neki.


Ti mikor hagytátok abba?


2022. márc. 16. 10:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%
4 évesen. De akkor már csak este ivott 120 milit, megszokásból. Tejet nem kér este, csak olyan heti egyszer.
2022. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Kb 10 hósan már nem kérte, utálta. Fél decit se volt hajlandó meginni. Igy hát nem erőltettem, normális eteleket kapott. Nem is szoptattam. Most 6 éves, egeszséges, semmire nem allergiás.
2022. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!