Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a fiatok levágná, illetve...

Ha a fiatok levágná, illetve hagyná levágni viccből a haját egy iskolatársával, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hagynátok ilyen foltosan (mert van, ahol még 1 cm sincs, van ahol meg nem is vágott belőle a "pajtás") vagy csinálnátok valamit? Eleve ebből milyen jó hajat lehetne kihozni? Elvigyem fodrászhoz? Vagy ezen már semmi nem segít és hagyjam így, jelszóval megtanulja a leckét és majd úgyis megnő a foltokban is? A tanítónéninek már szóltam és a sulitárs kapott is büntit, de neki is lett levágva a hajából.

2022. márc. 22. 17:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Letolnám egyformára
2022. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Derjaderja ***** válasza:
93%
Azért ez nem valami fegyelmi vétség. Inkább vicces. Levágatnám persze, de nem is értem, hogy mért lenne jó hetekig megszégyenülnie mindenhol.
2022. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Otthon géppel lenyírnám egyformara
2022. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Letolnák neki. Azért ez nem akkora dráma.
2022. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Lenyírnám és kész.
2022. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Derjaderja ***** válasza:
62%
De amúgy "a tanítónéninek már szóltam és a sulistárs is kapott büntit"- nem rossz indulatból, mindenkinek vannak hibái, de Te mint anya beköpted a fiad a tanáránál? (Ráadásul ilyen ártatlan vicc miatt)?
2022. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak haj, megnő. Nem kell neki ekkora feneket keríteni
2022. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#16.

Az én fiam is kapott beírást a másik szülő miatt. Bocs, de van büszkeségem és nem tűröm az egyenlőtlen bánásmódot.

2022. márc. 23. 15:04
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval két kis hulyegyerwk osszebeszelt, levagtak egymás haját, jól kibqxtqk egymással, erre a még hülyébb szulok beirattak a tanárral.... Ja. Remélem mindkét anyuka toporzekolt és nyelvet is nyujtogatott
2022. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19 ez egy vicc de komolyan. Igen, ha lányom lenne derékig erő göndör hajjal amit 7 éve növeszt és abba belevág egy kis barátja, abból csapnék balhét. De könyörgöm. Két kis hülyegyerek szórakozott és most pár centivel rövidebb lesz a haja, mint eddig. Szerintem a srácok már rég napirendre tértek, anyuka meg itt…. Hát értelmezni sem tudom. “Büszkesége van”. Uristen. Nagyon röhögök. (Igen van fiam)
2022. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!