Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik inkább zárkózott, kevésbé...

Akik inkább zárkózott, kevésbé társasági emberek, azoknak hogy megy az ovistársak, iskolatársak szüleivel zajló kommunikáció?

Figyelt kérdés
Vannak közös programok más gyerekekkel és a szüleikkel? Hogyan tudjátok leküzdeni a gátlásaitokat és nyitni a többi szülő felé?
2019. nov. 14. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sehogy. Mikor végre eldöntöm, hogy nyitnék vki felé, mert a gyerekek jól kijönnek, akkor kiderül, hogy a szülők bolondok. Aztán elmarad a nyitás.
2019. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok az a társasági ember de ha az oviba megyek ott elkerülhetetlen a találkozás más szülőkkel,volt akivel 1-1 szót váltottunk de volt akivel egész jól lehety igaz kicsit nehezen de valahogy ez jött magától. Olyankor a gyerek a téma leginkább illetve tapasztalatokról beszélgetünk. Igaz vannak szülők akik elég furák ugyhogy ők valahogy nem szimpik,náluk nem kezdem a beszélgetést semmilyen formában.
2019. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen köszönök mindenkinek, aki hozzámszól, annak válaszolok. De nem is időzök az oviban sokat. A gyerek mikor meglát jön ki és beszélgetünk, 1 perc múlva már ott se vagyunk. Egyáltalán nem is ragaszkodok az ismerkedéshez. Azért a kollégáimmal nagyon jól kijövök munkahelyen, szóval nem arról van szó, hogy egyáltalán nem tudok beszélgetni.
2019. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Leginkább azért zavar ez a helyzet, mert emiatt a gyerekeink lemarad(hat)nak a közös szülő-gyerek programokról.

2019. nov. 14. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia-sziánál megállunk, nem is akarok többet
2019. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A teljes csoportot érintő programokból nem fogtok kimaradni. Arra figyelj, hogy aha van valami közös facebook csoport vagy hasonló, oda kerüljetek be.

Ha néhány szülő szervez a gyerekekkel közös programot, abból nyilván kimaradnak azok, akik nem tartoznak abba a baráti társaságba. Ilyen az élet, ezen nincs mit bánkódni.

Idővel, ha a gyereked jóban lesz a csoporttársaival, akkor a gyerekek fogják mondani otthon, hogy "hívjuk el X-et", és akkor a másik szülő kezdeményez majd nálatok.

2019. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, pont az én helyzetemet írtátok le.

Mi sem vagyunk durván antiszociálisak, van pár nagyon jó barátunk, de a small talk nagyon nem megy.

2019. nov. 14. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!