Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érezted már úgy, hogy valakine...

Érezted már úgy, hogy valakinek a neveletlen gyerekének rácsapnál a kezére/fenekére, mert a szülő képtelen szép szóval nevelni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 23:57
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam olyan neveletlen és rosszat csináló gyereket látni, hogy legszívesebben én szólnék rá, vagy olyan bunkó tinivel is beszéltem hogy legszívesebben lekevertem volna egyet, de sose tenném meg. Hamar átvált arra az agyam hogy a szülőre haragszom hogy nem szól rá vagy nem fékezi meg az ámokfutásban.
2022. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Mert soha nem a gyerek a hibás! Egy gyerek ha "rosszalkodik", idegesítően, neveletlenül viselkedik, általában a szülő figyelmét próbálja felhívni. A morózusan rossz gyerekek egyszerűen figyelemhiányosak. Tehát ha egy "neveletlen" gyereket látok, automatikusan a szülőre leszek pipa, de rá nagyon.
2022. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez már a 2. vagy 3. ilyen kérdés mostanában, valakinek ez a fétise vagy mi?
2022. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok. Ezt nyilván a picikre értettem, nekem 3 évesen van, ebből a korosztályból indultam ki. A kiskamaszokra, kamaszokra ez nem annyira vonatkozik, bár nyilván ott is a szülő a hibás és a gond onnan ered, de ott már a gyerekkel is el lehetne beszélgetni.
2022. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, éreztem, nagyon is. Pár hete egy két órás repülőutat tett pokollá egy nagyjából 2-3 éves gyerek. És lehet persze nyomni a szöveget hogy dackorszak, legyünk toleránsak, meg jaj hát gyerek, de amikor 2 órán keresztül konstans üvölt, visít, rúgos, akkor azért azt megnézném, ki viseli ezt el rezzenéstelen arccal. Szólni nem szólhattam mert nincs gyerekem és nehogy már vadidegennek okoskodjak ugye. Annyit tudtam tenni hogy csúnyán néztem az anyukára, aki a telóját nyomkodta egész végig, néha elhangzott egy "nem szabad", de ennyi. Tudom, tudom, nem a gyerek a hibás mert a szülő nem figyelt rá, de magamban hát mindennek elmondtam az anyukát és gondolatban a gyerekre is rácsaptam volna. Lehet lepontozni.
2022. ápr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ajjaj!Nem is egyszer!Mikor a nagy lovak berontanak a játszótérre...az anyja meg csak vihog,mint akit ba..ni visznek!A gyereke meg tör zúz,löki el a kicsiket!Az anyját is meg a kölykét is felpofoznám#
2022. ápr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Volt rá példa, az anyja nem látta 🤣a kis f.sz meg nem merte neki mondani, ki csapott rá. 🤣 Az se érdekel ha elmondja, kiosztom az anyját is.
2022. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En csak akkor, ha a kislanyomat nem varjak meg, eloretolakodnak a magas maszokan. Akkor kiabalnek, de igy is siman raszolok kedvesen.
2022. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Főleg ha a szülők meg sem próbálják kezelni a gyereküket, akkor eltud kattanni az agyam. Néhány anyuka mintha pl. wellneselni menne a játszóra, vagy a mi ismerősi körünkben is volt ilyen és nem is tagadták, hogy szerintük a mi lakásunkban az ő gyerekük nem az ő felelősségük, ők pihenni jöttek. Mondom, he? Na ott máe azért szépen megfogalmaztam finoman, hogy senkinek nem vagyok a csicskája, elég nekem a saját gyerekem után rohanni. Főleg, hogy a gyerekük nem tudott viselkedni a szőnyeg alá is benézett, onnan is pakolt volna ki. Többé nem jöttek...
2022. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudjatok de ez a veres ellenes dokog akkora faszsag. Ha nem viselkedtem kaptam egy nyaklevest egybol tudtam es megertettem hogy azt tobbet soha. Ha lesz gyerekem tuti nem fogok konyorogni neki higy viselkedken mar
2022. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!