Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem érzed cikinek, ha a...

Nem érzed cikinek, ha a gyerek nyilvános helyen levágja a hisztit?

Figyelt kérdés

Másfél éves a lányom, most kezdte a határokat feszegetni. Pl ma minden áron ki akart menni az úttestre, nyilván nem hagytam, őrjöngés lett belöle. Többször rászóltam, próbáltam elvonni a figyelmét, nem használt. Felvettem elvittem kicsit arrébb hátha használ de csak csinálta, hazahoztam de még mindig morcos.

Elég kellemetlen amikor az emberek megbámulnak mert hisztizik a gyerekem, ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy tuti azt gondolják, hogy nincs megnevelve, meg hogy idegesítő. Nyilván lesz még jópár ilyen alkalom. Ti ezeket a helyzeteket, hogy kezelitek?


2022. ápr. 20. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2022. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Én még csak az első gyerekemet várom, de szerintem minden gyereknek van ilyen korszaka. Én nem ítélem el a szülőt, csak sajnálom inkább, mert biztos nagyon kellemetlen lehet, én is úgy érezném magam. :D
2022. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Mondjuk engem soha nem nagyon érdekelt mit gondolnak mások. Én az a boltban is táncikálok ha jó a zene típus vagyok 🤷
2022. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyébként nem néztek ítélkezően, amikor én voltam ilyen helyzetben. Senkit nem érdekelt, akinek van gyereke tudja, hogy, ez ilyen, akinek nincs az megy a dolgára és nem érdekli.
2022. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gyerek és még nem képes felnőttként kezelni az érzéseit. Hát majd megtanulja. Nyilván fő a biztonság, ha ordít, mert nem engedem egyedül rohangálni az autók felé, hát csak tessék. Engem nem izgat, hogy más mit gondol. Anyukám mondogatta mindig, hogy de mit gondol más. Hát gondoljon, amit akar. Szabad neki
2022. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el, ha egy másfél éves levágja a járdán a hisztit, akkor mindenki tudja, hogy ez azért van, mert másfél éves. Kikerülnek, odébb mennek, leszarják.

Más persze, ha boltban, orvosnál... hisztizik, szóval ahol nem tudják kikerülni, leszarni, na ott kellemetlennek érzik és idegesítőnek. De akkor is tudják, hogy másfél éves gyerekek hisztiznek.


Majd ha öt évesen is hisztizik, akkor fogják gondolni, hogy ezt a gyereket nem jól nevelés.

2022. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülő reakcióját szoktam gáznak gondolni bizonyos esetekben, de 5 perc múlva elfelejtem.
2022. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém nem hisztizik, csak böfög. Direkt, nagyokat. Tudja, hogy illetlen, ha rászólnak, abbahagyja kicsit, aztán váratlanul újra elkezdi. Szerintem érzi rajtam, hogy viccesnek találom.
2022. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én sem néztem sose furán arra, akinek hisztizett a kicsi gyereke, tudom, hogy ez életkori sajátosság.
2022. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Azt tartom gáznak, ha a szülő nem tudja kezelni. Mondjuk hagyja vergődni, nem foglalkozik vele stb.

Amit te leírtál az egy normális probléma kezelés, abban semmi ciki nincs.

2022. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!