Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megőrülök már a gyerekemtől,...

Megőrülök már a gyerekemtől, mit rontottam el? Egész áldott nap rajtam lóg, főleg amióta mászik.

Figyelt kérdés

Kimegyek kávét főzni, mászik utánam ordítva, kimegyek kaját csinálni neki, ugyanaz, kimegyek magamnak kaját készíteni (napi 1x, de akkor sokat, ezért persze egyrészt ingerült vagyok az éhség és a fáradtság miatt, másrészt ingerült vagyok, mert 10 kilóval több vagyok, mint szülés előtt), akkor is ordítva mászik utánam. Azt nem tehetem meg, hogy álandóan tartogatom, miközben főzök, vagy a sütőt nyitogatom, mert veszélyes, és mert egy kézzel nem is tudok mindent megcsinálni. A hordozóból kimászik, ha bekapcsolom az övet akkor ordít, játékokkal nincs el, csak ha én is ott ülök. Kis faluban élünk, megyünk sétálni minden nap, de kb fél óra alatt be lehet járni az egész falut. Kisgyerekes anyukát nem ismerek, egy női ismerősöm van itt, de egyszerűen nem vagyunk egy hullámhosszon. Anyámmal nem vagyok jóban, a férjem meg 10-11 órákat dolgozik. Amit itthon van, azt minőségi idővel töltjük persze. Nagyon magányos vagyok és minden áldott nap sírok, amikor a férjem dolgozni megy, mert megint egyedül maradok. Néha úgy érzem, hogy felakasztom magam, de nem merek elmenni pszichológushoz, mert félek, hogy ez igazából csak rinyálás. A szexuális életünk egy nagy kuka, mert kb havi 2-3x csináljuk, ami nekünk is kevés, de egyszerűen nincs időnk rá, mert amikor itthon vagyunk és a kicsi alszik, akkor főzünk, takarítunk, magunkkal foglalkozunk (nálam hajmosás, láb borotválás vagy elmegyek körmöshöz-oké az nem itthoni tevékenység), ha meg odajutunk, hogy kicsit szexelünk, akkor sem jó, mert egyszerűen olyan ritkán romantikázunk, hogy számomra rohadt kellemetlen a szitu, nem vagyok hozzászokva a férjem intim éritéseihez... :( Pedig kívánom, meg ő is engem. De kielégülni sosem szoktam. Soha szinte.

El vagyok keseredve. Nem tudom, mit tegyek, hogy rendbehozzak mindent, mert nem akarok szar anyukája lenni a gyerekemnek, aki egyébként egy igazi kis álldot tündérke. Mosolygós kicsibaba. Csak ha nem vagyok vele, akkor nyűgös.



2022. ápr. 23. 10:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem pedig meg kell próbálni integrálni a gyereketeket az életetekbe. Nyugodtan lehet most is sminkelni, szépen felöltözni és elmenni egyet "vacsorázni", az más kérdés, hogy mondjuk alvás időre időzíti ezt az ember, alszik a babakocsiban, amíg ti kikapcsoltok picit. Néha hagyja a gyerek, néha nem. De azt tudomásul kell venni, hogy sosem lesztek már ketten, max néhány órára. De akkor meg az a téma, hogy mi lehet a gyerekkel, hiányzik... Tapasztalat. :D Meg kell tudni tanulni újraszervezni az életeteket. A napi kesergés helyett próbálj ötletelni, hogy ti hogyan tudjátok ezt megtenni. Hogyan tudtok romantikát csempészni a mindennapokba, stb. Írj neki reggel egy kedves üzenetet, készítsd el a kedvenc szendvicsét, ilyen apróságok. Nyilván nem túl jó érzés, hogy az ember lánya főz egy finom vacsit, vesz egy üveg bort, sminkel, belövi a haját, felöltözik, arra számít, hogy aznap 9-kor alszik a baba, ahogy szokott, majd aznap rittig nem alszik el éjfélig sem... dehát ez ilyen. :D Próbálkozzatok.
2022. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

A pszichológus nem fog vigyázni a gyerekére. Itt nem a probléma gyökerét kell keresni, hiszen a kérdező pontosan leírta, mi az, ami hiányzik neki, és ezt az ő körülményei között nehéz megoldani. Falun élnek, ott nem úgy megy, hogy fogom a telefont és Mary Poppins ott terem, vagy a Food Panda hozza az ebédet. Kedves Kérdező, csak azt tudom mondani, hogy tarts ki, majd jobb lesz, meglátod. De azt ne hagyd, hogy kússzon-másszon utánad a konyhába, mert baleset lehet belőle. Hidd el, másnak sem könnyebb, csak nem illik bevallani.

N

2022. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%
Mi a beteg kukit csinálsz egész nap, hogy akkor főztök és takarítotok, amikor a férjed végre itthon van?
2022. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Vegyel neki bebikompot. Vagy ameg furdesz, fozol, tedd a kisagyba. Semmi baja nem lesz ha kicsit hisztizik, nem ujszulott mar. Igy csak el fogod kenyeztetni, na meg neki se jo ha folyton idegbeteg vagy. Meg a ferjednek se.
2022. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
25%
23: a gyereken log mert nem birja letenni egy felorara
2022. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
93%
A bébikomp nem egészséges a járásfejlődésre. Utána lehet olvasni, hogy az orvosoknak mi a véleménye róla. Azt ne vegyél! Azzal, hogy rajtad lóg az érzelmi fejlődése nő, nem pedig elkenyeszteted, de lehet fejleszteni például az önálló játékot vagy hordozóban is lehet egy ideig, amíg főzöl.
2022. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Ezert ilyenek a mai gyerekek..😂
2022. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!