Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire elvárható 3.5 évesen...

Mennyire elvárható 3.5 évesen hogy szerepeljen az anyáknapi műsoron?

Figyelt kérdés

Ma szólt az ovónő, hogy probálták a színpadon a szereplést de az én fiam nem volt együtt működő, nem azt csinálta amit mondtak neki, azt mondta fel viszik vasárnap őt is szerepelni de valaki legyen a színpad mellett hogy ha úgy van letudjon jönni.

Én eddig is féletem , hogy hogy fog szerepelni mert nagyon szégyenlős nem tudom van e egyáltalán értelme,hogy felmenjen a színpadra.


2022. ápr. 29. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen,van értelme. Szokja a gyerek. Ha 1 perc,akkor 1 perc. Anyukám óvónő 43 éve,ő se várt túl sokat sose a kicsiktől. De az a pár perc is elég,jövőre már jobban fog menni. Azt meg nem baj,ha megtanulja a gyerek,hogy ünnepségkor hogy kell viselkedni, felvonulni,stb.


Látod,megkapja az esélyt,nem kényszerítik semmire. Le is jöhet,ha akar. Szerintem ez így pont jó.

2022. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Beszéld meg az óvónővel. Igazából azt kéne kitárgyalnotok, hogy kinek fontos, hogy szerepeljen. Az óvónő talán azt gondolja, hogy neked fontos? Vagy hogy a kicsi érdeke, hogy szokja a helyzetet? Át kell beszélni és úgy dönteni.
2022. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze örülnék ha szerepelne ő is de azt sem szeretném, hogy kényszerből kelljen csinálnia.
2022. ápr. 29. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Első vagyok.


Hadd szerepeljen. Semmi baja nem lesz tőle. Nem kell ennyire óvni a gyereket. Max lejön.

Ha most nem engeded,akkor jövőre lesz teljesen új neki ez az egész. Akkor is megóvod,mert persze sírni fog. Meg nagycsoportban is. Felesleges parázni.

A többi kiscsoportos is ott lesz,majd viszi a többi. Nyugi. Az egész nem komoly, nem a miniszterelnök előtt lépnek fel.


Azt viszont érzékelni fogja,ha te pánikolsz emiatt! És átragadhat rá is!

2022. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából meg tanalnom még kezelni ezeket a helyzeteket, én már mióta tudom hogy szerepelni fog ezen aggódok, mert tudom milyen a fiam szégyenlős idegenek előtt de egyben nem kell neki 2-szer mondani ha valami rossza ságot kell csinálni.
2022. ápr. 29. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez így szokott lenni. Mindig van 1-2 gyerek, aki elsírja magát és odaszalad az anyukájához vagy már az előadás előtt megmakacsolja magát. Olyan is van, aki eltéveszti a szöveget, meg olyan is aki nem bír viselkedni.

A gyerekek màr csak ilyenek.

2022. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem egyedül fog ott állni és egymagában szavalni, hanem a többiekkel. És persze, mindig van, aki elbújik vagy kimegy, van, aki elbohóckodja. Belefér.
2022. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne csinálj ügyet belőle. Ha akar, fölmegy, ha nem, nem. Ha negpróbálja, majd megdicséred, ennyi. Ne tulajdoníts neki olyan nagy jelentőséget.
2022. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Kérdezd meg tőle, akar-e szinpadon lenni, akar-e szerepelni. Magyarázd el mi ez. 3,5 évesen már réééégen tudja mi van.

Nem rohadt egyszerű? Bár nekem is három és fél éves, és még nem jött az oktatóanyag, hogy kéne vele kommunikáljak, minths egy ember lenne, de számomra elég egyértelmű már rég óta..., főleg mivel ember..., és kommunikál velem....


Ő mit akar??? Te miért nem írsz erről? Vedd már észre magad!!

2022. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Képzeld kedves utolsó az volt az első amit tőle kérdeztem és beszéltem vele, ezért írtam a kérdést is, hogy mennyire várható el egy ennyi időstől, hogy szerepeljen.
2022. máj. 2. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!