Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyereketek nem akar...

Ha a gyereketek nem akar ajándékot készíteni az olyan alkalmakra, mint pl most anyák napja, pedig a nagyszülő várja és örülne neki akkor erőszakoskodtok, hogy márpedig gyere és csináld vagy ráhagyjátok?

Figyelt kérdés
Ovis korban
2022. máj. 1. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekkorom óta gyűlölöm az anyáknapját, mégpedig ezért: Kertes házban laktunk és kiskoromban elég volt annyi, hogy szép csokrot készítettem a kerti virágokból (nem gazokból). Anyám mindig nagyon örült. Ám egy évben minden figyelmeztetés nélkül a csokor átadása után elkezdett velem hisztizni, hogy nem tudok tetves 100ft-ot arra szánni a pénzemből (még alsós voltam kb), hogy vegyek a virágosnál egy cserepes kis palántát és milyen szar alak vagyok. Na ez volt a pillanat mikor eldöntöttem, hogy az én gyerekemnek nem "kell" ajándékot csinálni/adni soha, csak ha akar, szívből. Épp ezért sose eröltetném. Mivel anyám tudom milyen, ha arról van szó majd én veszek valami növényt, amit odaadhat a gyerek és kész...
2022. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kérném tőle hogy készítsen. Neki én vagyok az anyja nem a nagymama. Az én anyukám már nem él, a lányom 1 éves. Viszont biztos hogy nem fogom kérni hogy a férjem anyjának csináljon valamit. Később majd ha ovis lesz sem fogom elhívni az anyák napi ünnepségre, mert nem az anyja. A sógornőmtől minden ilyen alkalmat próbál elvenni.
2022. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!