Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya, aki nem üli végig...

Rossz anya, aki nem üli végig minden héten a gyerekek úszás-oktatás óráját a medence mellett ülve?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 20:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
89%
Csak remélni merem, hogy a közeli terveid között szerepel a válás… Komolyan nem hiszem el, hogy valaki önszántából él együtt egy ekkora ütődött paraszttal.
2022. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, menekülj bárhová ebből a kapcsolatból. Akár fogd a két gyereket és költözz velük vissza anyádékhoz, de ez az ember tönkretesz téged.

Azért fikáz téged, mert nem ülsz a kispadon, közben meg ő is elkolbászol onnan? Ez konkrétan bántalmazás a részéről.

2022. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz anya. A férjed egy gyökér.


Mindig ilyen volt?

2022. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
83%
13as válaszod alapján nem fogsz elválni mert már kicsinált. Sajnálom. 6 és 8 évesek. Még lehet belőlük normális felnőtt, ha most lelépsz. A kérdésed alapján még van remény arra hogy rájössz te értékes vagy és nem vagy az akinek az a vadbarom beállít. Kemény menet lesz tőle elválni de meg kellene próbálni
2022. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
73%
Erős a gyanúm, hogy troll kérdésről van szó ismét.
2022. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
33%
Rettentően szörnyű anya...nem kérdés, :O...rossz szörnyen rossz..remélem sosem találkozok ilyen szörny anyával aki nem végig minden héten a gyerek úszás óráját a medence mellett...rettentően rossz...úristen! jézus milyen anyuka létezik :D
2022. máj. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem Magyarországon élek, de nálunk pl tilos volt a szülőknek bemenni. Atoltoztetted a gyereket, atadtad az oktatonak, aki aztán később ugyanúgy vissza vitte az öltözőbe. Az első alkalommal lehetett jelen lenni, illetve a vizsgákon. A többi alkalommal nem engedtek be senkit. Mondjuk nálunk kérték, hogy maradjon ott a szülő, vagy legyen elérhető közelségben az első pár alkalomnal.
2022. máj. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Itt se lehet bemenni, de szerinte ha törődik a gyerekével, az ügyes anya kijárja magának, hogy ne küldjék ki és nem nyugszik bele, hogy nem mehet be ( mert látott már anyukát a padon ülni, azok bezzeg megoldják).
2022. máj. 4. 06:18
 29/43 A kérdező kommentje:
Ha bekefulladna, az az én hibám lenne, mert nem figyeltem őt meg az oktatót az óra közben, mert nekem minden más fontosabb, csak ne kelljen elintéznem, hogy ott ülhessek.
2022. máj. 4. 06:25
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Nos....Apuka egy idióta és akkor finoman fogalmaztam. Amúgy miért nem ő hordja a gyerekeket?
2022. máj. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!