Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya, aki nem üli végig...

Rossz anya, aki nem üli végig minden héten a gyerekek úszás-oktatás óráját a medence mellett ülve?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 20:46
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
hát ha így érzed, akkor igen. ha így éreztetik, akkor nem.
2022. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! van neked elég bajod és nem ez lesz a fontos amit irok neked-de mindig sikerült megállnom,hogy ne irjak semmit-nehéz de megy már régóta.

egészen eddig!!!

az,hogy micsoda egy nárcisztikus b.arom a férjed-ezzel nem megsérteni akarlak hanem az ő helyét kijelölni-és akkor arra még nem is merek gondolni,hogy a 6 és 8 éves lurkók mit látnak hallanak a napi szintű undorító alázásaid alkalmaival.

a gyerekek mint egy élesitett radar-tökéletesen mindent hallanak,de hogy az anyjukat egy ilyen nulla- folyamatosan nem embernek hanem egy tehetetlen valakinek, semmit nem érő lénynek tart és ennek hangot is ad? ezt rohadt gyorsan be kéne fejezni-és lelépni.persze csak akkor,ha neked ez kellemetlen mert nem bántani akarlak-de van olyan is aki ezt kedveli,élvezi,szereti.ha te nem-akkor még most megszakitani ezzel az elmeháborodottal mindent ami kapcsolat mert ez szépen gyerekeidben fog mgegjelenni mint viselkedési minta-de nézz utána a narcisztikus személyiség-fogalmának és jellemzőinek.konkrétan a férjedről irták-és ezt nem én mondom neked,hanem te fogsz rádöbbenni.

nem kell az asztalt csapkodni-de,kicsit magadban is nézz utána hibáknak,mert ez igy egy beteg kapcsolat és szerintem ebben te is kicsit ludas vagy....

2022. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Ezért viszem a lánykáimat olyan órára, amikor a nem csak az edzésen részt vevők mehetnek úszni, hanem pl a lakosok is, az egyik óra péntek késő délután, a másik vasárnap reggel 8 óra. Az első pár alkalommal ott ültem fürdőruhában a medence mellett, néha mentem szanunázni, az a kismedence mellett van, és rájuk láttam, majd megbeszéltem velük, hogy amíg ők edzésen vannak, én a nagyvízben úszom. Valóban jobb utána segíteni a hajszárításban, de nem ez volt az első szempont. Ez egy qvázi anya-lányai progi, ráadásul nekem csak ekkor van bűntudat nélkül lehetőségem edzeni, mert nem veszem el az időt a családomtól. És én is imádok vízben lenni. :)
2022. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!