Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amíg otthon vagytok/voltatok...

Amíg otthon vagytok/voltatok 3 éves kor alatt, beleszól(t)a párotok( a másik szülő), hogy hova viheted a kicsit, mit csináljatok, mit csinálhattok a kicsivel napközben?

Figyelt kérdés
Pld hányszor viheted ki a játszóterre egyszer se, egyszer vagy ketszer, járhatsz-e vele babás foglalkozásokra, ahol te is ott maradsz vele ( ringato, zenebölcsi ilyesmik), mehettek-e a közelben babás ismerőshöz és te fogadhatsz-e napközben babás vagy netán nem babás ismerőst? Beleszól ilyesmibe? Előtte kell mindig róla egyeztetni? Ha nem egyezik a véleményetek, tervetek, akkor utána mi történik?
2022. máj. 4. 03:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy szólt bele! Ha tízszer vittem volna ki a játszóra abba sem szólt bele, sőt nem is nagyon tudott róla, mivel dolgozik. Ne mondd el neki hova viszed, ha már ekkora barom. Persze, otthon kell ülni a babával, ekkora idiótát. A játszótér fejleszti, a mozgás fejleszti, nem is szabad állandóan otthon tartani. Ringatóra meg nem tök mindegy, higy magad miatt, vagy a baba miatt mész. Ha akarsz menjél. Amúgy én elválnék a helyedben, nem normális a csávó.
2022. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de nekem normális férjem van.
2022. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
95%
Dehogyis. Akkor a ferjed szerint a gyereknek nem kell a szabad levegő és a mozgás?? Meg a szociális ingerek? Jó nagy hülyesegeket beszel csak azért, hogy teged büntessen és beszabalyozzon.
2022. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Örült, ha elfoglaltam magam a nap során, sokkal jobb hangulatom volt, mire hazaért. :D Azért más csak egy babával gagyogni otthon és más, ha az embert érik ingerek, hozzászólnak felnőtt emberek, stb.

Mindig elmondtam, ha találtam valami jónak ígérkező programot, vagy hogy szeretnék elmenni sétálni valahova, akár más városba. Utóbbinál megbeszéltük, hogy jönne-e ő is, menjünk este, vagy tudjuk le napközben. Sosem volt ilyenekből gond, nem akarta megszabni, hogy én mit csinálhatok napközben. Szép is lenne...

2022. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szólt bele, sőt annak örül ha megyünk valamerre. Én ilyen babás mamás foglalkozásokra sose jártam, de nagyszülőkhöz, rokonokhoz, barátokhoz, sétálni, játazóra mindig mentem. Sőt, napi szinten járok el kocsival is messzebbre, esze ágaban sem volt megjegyezni soha, hogy pl sok benzin megy el vagy akármi. Vicces is lenne
2022. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer egyszer megjegyezte, hogy minek költeni ilyen szerinte "hülyeségre" (Ringató), de különösen nem érdekelte. Ezen kívül csoportos fejlesztő tornara jártunk azt ő is támogatta, pedig drágább volt. Játszótérre mentünk naponta, amikor jó idő volt, nem is volt téma.
2022. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, én a kérdésed utolsó mondatara vagyok kíváncsi. Nálatok utána mi történik?


Nagyon durva dolgokat írsz, mi az hogy hányszor viheted, fogadhatsz e, mehettek e. Nem tulajdon vagy, hogy ezeknek a kerdéseknwk bármi létjogosultsága lenne. Ugye ezzel tisztában vagy?

2022. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
95%
Remiszto ahogy fogalmazol. Biztos egeszseges kapcsolatban elsz? Nekem ez nagyon korlatozonak tunik. Ilyesfajta kontroll ugy tudom gyakran elofordul bantalmazo kapcsolatokban….
2022. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy szólt bele...basszus,szép is lett volna..XD
2022. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
96%
Anyám... nem, dehogy szólt bele, felnőtt embernek, kompetens szülőnek tekint, nem egy másik gyereknek, akire rábízta a kisebbet. Miért hagyod magad? Menj, ha akarsz, aztán morogjon, kit érdekel. Felnőtt, teljs jogú szülő vagy basszus!
2022. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!