Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amíg otthon vagytok/voltatok...

Amíg otthon vagytok/voltatok 3 éves kor alatt, beleszól(t)a párotok( a másik szülő), hogy hova viheted a kicsit, mit csináljatok, mit csinálhattok a kicsivel napközben?

Figyelt kérdés
Pld hányszor viheted ki a játszóterre egyszer se, egyszer vagy ketszer, járhatsz-e vele babás foglalkozásokra, ahol te is ott maradsz vele ( ringato, zenebölcsi ilyesmik), mehettek-e a közelben babás ismerőshöz és te fogadhatsz-e napközben babás vagy netán nem babás ismerőst? Beleszól ilyesmibe? Előtte kell mindig róla egyeztetni? Ha nem egyezik a véleményetek, tervetek, akkor utána mi történik?
2022. máj. 4. 03:52
1 2 3 4
 31/40 Derjaderja ***** válasza:
88%

Nem, teljesen idegennek érzem a leírt helyzetet. Mért szólna bele, milyen indokkal?

Elvált pároknál bosszúállásként láttam hasonlót.

2022. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Derjaderja ***** válasza:
83%

Egyeztetés része: ha olyankor jön valaki, amikor itthon van, akkor mindenképpen szólok. Ha az ő barátaival egyeztetek, azt megbeszéltek, nyilván hülyén néz ki, ha úgy jönnek a gyermekkori pajtásáék, hogy ő nem tud róla, pedig itthon van (ha nincs itthon akkor általában csak az anyuka meg a gyerekek jönnek). Meg elmesélni szoktam, ha valami izgi történt.

A párom amúgy naptári szempontból teljesen szórakozott, inkább az szokott lenni a kihívás, hogy elégszer szóljak az olyan programokról, amik őt is érintik.

2022. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Derjaderja ***** válasza:
88%
Ú, most olvasom a kérdező kommentjeit. Ez abszolút gyanús bántalmazó kapcsolatra.
2022. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, nem, nem, nem, nem ,nem.
2022. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, ha te vagy az uszodas anyuka is, akkor nagyon nagy gaz van nalatok...

Vagy valaki trollkodik megint 🙄

2022. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Uszodas?
2022. máj. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Az uszodai edzéses anyukának a palija meg hasonló agyament érvekkel elvárta volna h besurranjon az edzésekre
2022. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Linkeld mar be 😂

Most latom amugy azt se engedi hogy mas kisgyerekes anyukak atmenjenek hozzajuk?!

Nekem eleg magas toleranciam van ilyen teren, szeretem az ugymond "feltekeny, kontrollalo" ferfiakat de ez... nekem is kurwa beteg 😅

Az ilyentol ugy pattannek le mint szaraz sz@r a palankrol 😅

Vagyis le is pattantam lol

2022. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ha nem trollkodsz, akor nagyon nagyon nagy bajban vagy a kapcsolatodban, szt te sem tarthatod normálisnak....
2022. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
*ezt
2022. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!