Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislányom orrmanduláját...

5 éves kislányom orrmanduláját kivették. Mennyi az esély a visszanövésre?

Figyelt kérdés
Illetve ahol sűrű felsőlégúti megbetegedés, esetleg állandó horkolás miatt lett kivéve, mennyiben oldódott meg a probléma?

2022. máj. 13. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is 5 évesen vették ki. Folyamatosan felsőlégúti megbetegedéseim voltak, ami rendszeresen a fülemre is ráment. Már nem hallottam rendesen, ezért is döntöttek úgy, hogy kiveszik. Onnantól soha nem voltam beteg, legközelebb akkor látott a gyerekorvos, amikor nyolcadikos koromban kijött az iskolaundorom. :D
2022. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a válaszod, akkor remélem jól döntöttünk. Neki is folyamatosan a fülére ment, le is szívták a műtéttel egyidejűleg, tele volt neki váladékkal. Remélem vége ennek az állandó betegeskedésnek.
2022. máj. 13. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1000 évvel, na jó nem de jó 40 éve vették ki mindkettőt,2.5 évesen állandó gyulladás miatt,egyik sem nőtt vissza.
2022. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a "rosszabb" lesz részbe estünk bele. 3.5 évesen vették ki az orrmanduláját. Így a rengeteg betegséget megelőzzük majd, könnyebb lesz ezt mondták.

A műtét után is ugyan olyan beteges maradt, elkezdett hízni is. Most pajzsmirigy kontroll van és egy alap diéta is. 5 éves a lányom

2022. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon minimális az esélye hogy visszanő.

Nekem mindkét gyerekemnél drasztikusan visszaesett utána a betegségek száma. Fülgyulladás utána összesen egyszer volt, antibiotikumot is sokkal-sokkal kevesebbet kellett szedni.

2022. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem lesz változás. A horkolás egyébként most sokkal rosszabb, mint műtét előtt volt, remélem ez változni fog (3 napja műtötték).
2022. máj. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!