Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy szülőnek meg kell tanítani...

Egy szülőnek meg kell tanítani a gyerekének, hogy hogyan kell rendesen kezet mosni,és hogy reggel is fogat kell mosni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 07:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szüleim engem nem tanítotak meg rá. Tudom, kezet úgy mostam, hogy egy csomó szappant nyomtam a kezembe, víz alá tartottam, majd beletöröltem a törülközőbe. Nem tanították meg, hogy reggel fogat kell mosni, 12 évesen szoktam rá magamtól. Emlékszem, akkor a húgom lenézett, mert ő nem mosott reggel...
2022. máj. 20. 08:47
 12/29 anonim ***** válasza:
12%

“ A pároméknál ez nem volt szokás, rá sokszor rá kell szólni, hogy mosson fogat.”


Nem irigylem. Már csak azért sem, mert akinek “párja”, annak az intimitás is csak párzás.


Egyébként nem sikerült megválaszolni, hogy akkor szerinted reggel kétszer kell fogat mosni? Ha igen akkor inkább hipochonder vagy mint normális. Normális ember reggeli után megmossa, és hidd el nem büdös a szája.

Ha neked igen, akkor ott valami más betegség állhat a háttérben.


Ilyen alapon akkor aki 3-szor étkezik, az napi 6-szor mos fogat?

2022. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

“ Reggel azért kell, mert tele lesz bacival a szád ”


És mi a helyzet a munkahellyel? Vagy az utcán, a tömegközlekedésen? Ott nem lesz teli “bacival” (ez de komoly szakkifejezés 😂) a szád? Csak otthon az ágyban? Nem sokat takaríthattok arrafelé...

2022. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

12….ezeket te konolyan írod?

Van neked családod, gyereked?

Borzasztó ez a gyűlölködő hangnem.

2022. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
24%

Nem írom konolyan (sic!).


Viszont sosem értettem olyan bezzegszülőket, és sztáranyukákat-apukákat, akik azért néznek le másokat, mert nem napi 6-szor mosnak fogat, hanem “csak” étkezés után.

2022. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
És itt derül ki, hogy általában nem a gyerek tehet arról, ha igénytelen. Felnőtt embereknek nem természetes, hogy reggel-este fogat mosnak... 🤦🏻‍♀️
2022. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és nem gyűlölködés. Csak hát nem vagyunk egyformák. Te a külsőségekre fektetsz hangsúlyt, hogy minden tökéletes legyen, én meg akit egy életre választottam, nem hívom páromnak, mint mondjuk a papagájom párját.
2022. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
#17 Értjük, nem tetszik neked ez a kifejezés. Tovább tudsz lépni rajta?
2022. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
27%

16# analfabétának tetszik lenni?

Itt nem arról volt szó, hogy reggel-este, hanem arról, hogy reggeli előtt is vagy csak után.


Így nem csoda, ha az utódok is írástudatlanok lesznek. :)

2022. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

19,erről az is-is dologról szerintem csak te beszélsz.

A feltett kérdés az volt, hogy reggel is fogat kell-e mosni.

16-os válaszoló vagyok, két diplomám van, így az analfabéta jelzőt és az írástudatlan utódokat kikérem magamnak.

Legyen neked is szép napod.

2022. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!