Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi program, élmény jár...

Mennyi program, élmény jár egy gyereknek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy 4 és fél éves kisfiúnk. Férjem Hollandiában dolgozik, 3 hetente jár haza egy hétre. Ekkor mindig elmegyünk valahova egy-egy napokra, állatkert, mozi, cirkusz, valami. Nyáron van egy teljes hónap szabadsága, ekkor el szoktunk menni 1 hétre Hollandiába, 1 hétre Törökországba, Görögországba, Bulgáriába, tehát valahova repülővel. És még egy hétre Horvátországba. Szerintetek ez így jó? Ti milyen gyakran jártok utazni, élményt szerezni gyerekeiteknek?

2022. jún. 13. 14:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Illetve minden nap látja a gyerek az apját, ha hazajön mindig megismeri!
2022. jún. 14. 10:23
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Senki nem írta, hogy Magyarországon kell együtt élni, bár itt is szépen élünk sokan. Nekem nem elég, hogy felismeri a gyerekem az apját, de te tudod. Szerintem meg fogjátok bánni később, hogy ennyire pénzcentrikusan éltek.
2022. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha nektek jó ez a felállás, akkor ezzel nincs semmi gond.

Én magam nehezen viselném hogy 3 hétig a gyerek, a ház és minden egyéb az én gondom-bajom.

A program/élmény szerintem így teljesen rendben van, gondolom azért abban a 3 hétben amíg kettesben vagytok, jártok jatszoterre, fagyizni stb. Nem csak abban az 1 hétben amíg itthon van apu.

2022. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Van pár ismerősöm, akik így éltek, míg a végén ki nem derült, hogy apukának kint barátnője van.
2022. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Persze, el szoktunk menni játszótérre, fagyizni, rokonokhoz.
2022. jún. 14. 16:02
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mi meg tudunk adni a gyereknek mindent, és mégis együtt élünk. Igaz, mi nem járunk külföldre nyaralni, mert nem is szeretnék, nem érzem szükségét. Amúgy meg nem kell a gyerek idegrendszerét túlterhelni mindenfélével. Elég ha kimegy az udvarra játszani.

Az óvodában meg van gyerekközösség. Néha elmegyünk fagyizni, nagymamához, évente egy hetet nyaralni. Nekünk ez így megfelel.

Amúgy meg ami jár neki az az étel, a fedél a feje felett, a tiszta ruha meg a szeretet. A többi nem jár neki. Az már csak extra.

2022. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
16. Neked megfelel, de a gyerek úgy fog felnőni, hogy nem látott semmit a világból. Ti igénytelenek vagytok a gyerekkel kapcsolatban.
2022. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd tiniként meg felnőttként meglátja a világot, ha szeretné. Nehogy már igénytelennek nevezzük azt, aki nem jár kisgyerekkel külföldre. Sokkal gázabb szerintem mikor a saját hazájáról nem tud semmit.
2022. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
18. Addigra késő. Nem alakul ki benne érdeklődés, ugyan olyan lesz, mint a szülei. Nem a külföldre járásról van szó, hanem, hogy legyen elég a gyereknek az udvar. Na szép.
2022. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!