Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelitek a gyereknevel...

Hogyan kezelitek a gyereknevelés során azt a roppant kényes helyzetet, amikor a csemetétek nem népszerű a másik nem tagjainak körében?

Figyelt kérdés
Míg a többi vele megegyező nemű gyerek viszont igen! Emiatt pedig lehangoltak, depressziósak, bánatosak szoktak lenni a kicsik vagy a nagyobbacska gyermekek is, ha azt látják, hogy a többiek közül többnek van barátja, barátnője, párok alakulnak ki az ovodában, iskolában, míg a ti csemetétek nem népszerű a fiúk vagy a lányok között és magányos.

2022. jún. 19. 23:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

A másik nem tagjainak körében?

Ez csak kamaszkortól merülhet föl. Miféle párok alakulnának ki óvodában vagy ált. isk. alsó tagozatában?

2022. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
szoktak lenni már ott is kis barátok, barátnők, nem?
2022. jún. 19. 23:34
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Miben nyilvánul meg hogy nem népszerű?
2022. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
hát éppen abban, amiről írtam, hogy a többieknek van kis barátja, barátnője, neki viszont nincs
2022. jún. 19. 23:46
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Most konkrétan fiad van vagy lányod? Hány éves?


Mikortól "várnád el", hogy ellenkező neműekkel játsszon? Csak mert (kis)gyerek korban általában nem nagyon jellemző az, hogy hosszabb ideig ellenkező neműekkel játsszanak a gyerekek, inkább egynemű csoportokat alkotnak kamaszkorig.

2022. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Egy fiúnak alapvetően fiúbarátja van. Lányokkal esetenként együtt játszhat, a sok barátja között lehetnek lányok is, de a szerelmi kapcsolatokra jellemző kizárólagos kapcsolatok kamaszkor előtt nincsenek. Lányokra ugyanez igaz.
2022. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
hát már megnőtt, de az ált iskolában nem volt barátnője és később se lett neki
2022. jún. 20. 00:02
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Vagyis miután világossá vált, hogy hülyeséget kérdeztél, tovább csavarod a sztorit.
2022. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Általános iskolában engem sem érdekeltek a csajok, inkább olvastam, most mégis nős vagyok 3 gyerekkel. Nem ettől függ.

45F

2022. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell egy óvodás kisgyerekre ráerőltetni a "párkeresést"?
2022. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!