Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelitek a gyereknevel...

Hogyan kezelitek a gyereknevelés során azt a roppant kényes helyzetet, amikor a csemetétek nem népszerű a másik nem tagjainak körében?

Figyelt kérdés
Míg a többi vele megegyező nemű gyerek viszont igen! Emiatt pedig lehangoltak, depressziósak, bánatosak szoktak lenni a kicsik vagy a nagyobbacska gyermekek is, ha azt látják, hogy a többiek közül többnek van barátja, barátnője, párok alakulnak ki az ovodában, iskolában, míg a ti csemetétek nem népszerű a fiúk vagy a lányok között és magányos.

2022. jún. 19. 23:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
26%

De most fiú v lány és akkor gimis körú, ha azt írod h alt suliban sem volt neki


Sehogy, nekem sem volt, csunya kamasz voltam. Rosszul érintett, de aztán megszépültem, és addigra a fiúk értékeltek, mert sok szép lányból addigra kurfa lett, akiket a fiúk értelmesebb tagjai már nem akartak hosszú kapcsolatra. 21 évesen kezdtem igazán pasizni. Akkor szenvedtem de így is lett a férjem előtt 3 hosszú kapcsolatom.

2022. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Az én időmben általánosban szinte mindenki titokban volt szerelmes valakibe. Vágyai tárgya meg szintén titokban volt szerelmes vagy belé, vagy valaki másba. Nyolcadikban akadt esetleg néhány rövidtávú románc. Szóval ez a mindenkinek van barátnője/barátnője, nem nagyon játszott. Most ilyen korú gyerekeket tanítok, ma se sokkal durvább a helyzet, annyi hogy pár évvel korábban kezdenek mindent. Akkor a párocskák még nem jutottak tovább egy csóknál, ma ez nem annyira egyértelmű. De attól, hogy a gyereked nem dugott még 13 évesen, nem hiszem, hogy lelki sérült lesz, túl fogja élni. Amúgy nem te vagy a gyerek véletlenül?🤔
2022. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
neeem
2022. jún. 20. 05:15
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves, miért nem írod ki?
2022. jún. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy katyvasz.
2022. jún. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
már gimnazista, de szerintünk azért nincs barátnője, mert az oviban és az isiben sem volt
2022. jún. 20. 05:57
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

12-14 éves korig nem jellemző, hogy "úgy" érdeklődnének a másik nem iránt a gyerekek, inkább a fiúk a fiúkkal, a lányok a lányokkal barátkoznak. Kivétel persze van, hisz van, aki már oviban "párt" választ, de az sem ilyen felnőttes jellegű szerelem, inkább barátság, amire lehet, pont a felnőttek kezdik, hogy milyen cukiiii. Na meg a lányok szeretnek menyasszonyt meg királylányt meg papás-mamást játszani... így van, hogy "felosztják" a fiúkat, de ez sem szerelem, vagy pláne szexuális vonzalom, hanem szerepjáték, mintha mondjuk boltosat játszanának. Kamaszként meg tipikusan inkább a plátói rajongós önmarcangolás a gyakoribb, hisz sokan híres vagy híres és halott emberekbe szerelmesek vagy csak menők akarnak lenni, rajongókat, dicséreteket gyűjteni. Tehát itt már érdekli őket a másik nem, de párja csak nagyon kevésnek van. Szerintem 16-21 év között a legjellemzőbb, hogy első párja lesz valakinek, persze sok függ közegtől, neveltetéstől. Nagyon sok, a gimiben nem népszerű ember főiskolán vagy első munkahelyen "kivirul" e téren.

Szóval nem jelent semmit, hogy az oviban vagy suliban ki mennyire "népszerű" a másik nem körében. Az meg aztán, hogy hányan szerelmesek beléd, mindegy abból a szempontból, hogy később boldog leszel-e egy valakivel, mert nem a mennyiség, hanem a minőség és kölcsönösség számít.

2022. jún. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem kell kezelni. A gyerek kezeli majd.

Szemüveges, vörös hajú kislány voltam, 18 éves voltam már, amikor először barátom lett. Semmit nem kellett rajta a szüleimnek kezelni.

2022. jún. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hülyeség, ahogy van. Ha az óvodában valakinek nem volt pasija vagy csaja, akkor már soha életében nem lesz? Ugyan már. Egy gimnazistát se feltétlenül érdekelnek a párkapcsolatok. Valószínű, hogy csak kavarnak. És neked meg nem mondja el persze. Ne üsd bele az orrod a magánéletébe, mert nem véletlenül nem osztja meg veled a magánéletét.
2022. jún. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%

"már gimnazista, de szerintünk azért nincs barátnője, mert az oviban és az isiben sem volt"


Mennyi időt tölt számítógépes játékokkal? Ez egy komoly gátló faktor a csajozásban az esetek magas százalékában...

2022. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!